LC Waikiki Erkek Gömlek Modelleri 2015 Koleksiyonu

 LC Waikiki Erkek Gömlek Modelleri 2015 Koleksiyonu

Sevgili beyler de artık modayı yakından takip etmeye başlamış durumda. Biz de onlar için LC Waikiki erkek gömlek modelleri 2015 sezonuna şöyle bir göz atalım dedik. Tarz ve stil sahibi erkeklerin tercih ettiği gömlekler her markanın koleksiyonunda önemli bir yer işgal ediyor.

LC Waikiki erkek gömlekleri 2015 yazına hazır!

LC Waikiki erkek gömlek modelleri 2015 yılında da beylerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Kareli gömlek adeta bir fenomendir. Lc waikiki erkek gömlek çeşitleri arasında büyük kareli, küçük kareli gömlekler bulmak mümkün. Üstelik renk seçenekleri çok fazla. Mavi ve yeşil klasik erkek rengi olarak bu kareli modellerde çok fazla ağılıklı olarak kullanılmış. Ve beyaz gömlek! En zor günlerin bile kahramanı olmayı başarabilecek kurtarıcı kıyafet elbetteki bir beyaz gömlektir. Modeller arasında farklı kesimlerde bir çok beyaz gömlek de bulmak mümkün.

Bu yıl Lcw erkek gömlek modelleri arasında oldukça göz alıcı renkler de var. Örneğin turkuaz, lila ve sarı gibi renkler dikkat çekmek isteyen beylerin tercihi olabilir. Bazı gömleklerde ise ahşap düğme detayı oldukça şık durmuş. Unutmayın ki şıklık ayrıntıda gizlidir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın