LC Waikiki Erkek Bebek Kıyafetleri 2015 Sezonu

 LC Waikiki Erkek Bebek Kıyafetleri 2015 Sezonu

Aileye yeni katılan bir bebek tüm ailenin hem göz bebeği hem de neşe kaynağı oluverir. Ama bunların yanı sıra bebeklerini hem sağlıklı hem de doğru şekilde giydirmek de büyük önem taşır yeni ebeveynler için. LC waikiki erkek bebek kıyafetleri 2015 yılının şanslı erkek bebekleri için harika modellerle dolu.

Hem Şık Hem Sağlıklı Lc Waikiki Erkek Bebek Kıyafetleri 2015 Modelleri!

Bebeklerin ciltlerinin biz büyüklere oranla çok daha hassas olduğu herkesçe bilinen bir gerçek. Bu nedenle bebeklerinizi giydirirken sağlıklı kumaşlardan yapılmış kıyafetleri tercih etmeniz son derece önemli. LC waikiki erkek bebek kıyafetleri 2015 modelleri doğal ve sağlıklı kumaşlardan üretiliyor. Lc Waikiki erkek bebek kıyafetleri bebeğinizin hassas cildine son derece uygun.

Minik şapkalar, hırkalar, ayakkabılar, şortlar ve iç giyim ürünleri yani bebeğinizin ihtiyacı olabilecek hemen her şeyi LC waikiki erkek bebek kıyafetleri 2015 modelleri arasında bulabilirsiniz. Markanın bebek ürünlerinin fiyatlarını merak ettiyseniz hemen söyleyeyim; LC waikiki erkek bebek giyim fiyatları 9,90 ile 19,90 lira arasında değişiyor.

[wp_ad_camp_1]

Yapılan Yorumlar
 • Semia Celden dedi ki:

  ya bunlar çok şirin değilmi 🙂 ikizlerim var benim acaba ikizler için de kıyafwtler var mı lcwaikida

 • Nurdamla Bür dedi ki:

  şu mavi tulumun tatlılğına bak yaa oyyyy yerim onu da içindeki bebeği de 🙂

 • Gamzegül Yaşurgan dedi ki:

  3 yaşındaki oğlumu lcw den giydiriyorum hem istediğim şeyleri bulabiliyorum hemde fiyatları çok ucuz lcwaikiki ürünlerin.

 • Eliz Burke dedi ki:

  lc waikikiiii çocuğumun bebeğimin ve eşimin vazgeçilmez giyim markalarından biri 🙂 herşeyi bulabiliyorsun tabi fiyatlarıda uygun buluyorsun 😀

 • Nurgün Çapgın dedi ki:

  erkek bebekler için harika kıyafetler var. kendi oğlumdan biliyorum 😀 uygun fiyat arayan herkes lcwaikikiye baksın.

 • Sumeyra Tülin dedi ki:

  uygun fiyata hepsi de gayet şık. neden lc waikikiyi tercih etmesin ki insanlar benim gibi. üstelik ne rarsanız bulabiliyorsunuz. ayrıca sadece bebekler için sınırlandırılmış kategorileri yok. gençte yaşlıda evli de bekar da uygun fiyatlarda her kıyafeti bulabiliyor. lc waikiki ürünlerini beğenmeyenler de vardır tabi ama düşük fiyatlara giyilebilecek üstelik sadece sıradan bir giyim değil şık giyimde sergilenebilecek pek çok kıyafet var burada. herkesin kendi tercihi tabide böyle bol keseden atarak lc waikikiden de bişey mi alınır pazar malı gibi ürün satıyor demiyolar mı sinir oluyorum :@

 • Dilcan Aga dedi ki:

  erkek çocuğunuz olsun gidin lc waikikiye ne ararsanız var. üstelik farklı bedenlerde ölçülerde. mağaza mağaza dolaşmaya hiç gerek yok.

 • Seden Tanıt dedi ki:

  bebek kıyafetine fazla para vermek istemeyenler ve bebeğime aldığım kıyafetler güzel olsun diyenler benim gibi herşeyi lc waikikiden alın. hem cebiniz rahat ewtsin hem de içiniz :)))

 • Esmanur Barlak dedi ki:

  kız erkek bebek farketmez. ucuz ve şirin kıyafetler almak için lcwaikiki 🙂

 • Akile Dalbay dedi ki:

  erkek bebekler için çok uygun ve güzel kıyafetler var. sizinde benim gibi ikiz erkek çocuklarınız ya da çocuğunuz varsa boş yere paralar dökmeyin diğer markalara benden söylemesi 😀

Bir Yorum Yapın