LC Waikiki Baba Oğul Kombinleri 2016

LC Waikiki Baba Ogul Kombinleri 2016 Resim
LC Waikiki Baba Oğul Kombinleri 2016

Yeni sezonda baba oğul kombinlerine yenilik getiren LC Waikiki, babaların minik erkekleri ile uyum içerisinde olması için elinden geleni yapmış. Şık ve bir o kadar da spor modellerin yer aldığı LC Waikiki baba oğul kıyafetlerine gelin daha yakından bakalım. Beyler özellikle sizler oğlunuzla aynı giyinmek ve onun sizin bir parçanız olduğunu göstermek istiyorsanız, baba oğul kombinlerine yakından bakın.

LC Waikiki Baba Oğul Kıyafetleri Uyumun Bir Parçası Olmanızı Sağlayacak!

Minik oğlunuzla aynı kot ve aynı kazağı giymek nasıl olurdu sizce? LC Wakiki baba oğul kombin koleksiyonu ile bunu sizler için mümkün kılıyor. Baba oğul koleksiyonu içerisinde neler yok ki. Ceket pantolon kombininden kazak pantolon kombinine kadar birçok farklı kombin önerisi yeni koleksiyon içerisinde yer alıyor.

lc waikiki baba ogul urunleri resim

lc waikiki baba ogul urunleri3 resim

Babalarda oldukça şık duran kıyafetler minikleri ayrı bir şirin yapmış. Yetişkin bir insanın giydiği bir kıyafeti minicik ellere parmaklara sahip birinde görmek insana başka bir keyif veriyor.

lc waikiki baba ogul urunleri2 resim

[wp_ad_camp_1]

lc waikiki baba ogul urunleri1 resim

Baba Oğul Kombinlerinin Fiyatları?

Fiyatlara gelince her zaman ki gibi LC Waikiki farkını ortaya koyuyor ve yeni koleksiyonunda dahi oldukça düşük fiyatlar sunuyor. LC Waikiki baba oğul koleksiyonunda en düşük fiyata sahip kıyafet 17,96 TL’den satışa sunulurken en yüksek fiyata sahip kıyafet ise 35,90 TL’den vitrinlerdeki yerini almış durumda. Minik oğlunuzla birbirinizi tamamlayan bir ikili olmak istiyorsanız, LC Waikiki’nin en yeni koleksiyonu baba oğul kıyafetlerini aşağıdaki galeriden yakından inceleyin.

LC Waikiki Baba Oğul Koleksiyonu Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*