Lastikli Halı Örtüsü Modelleri, Kullanıcı Yorumları

 Lastikli Halı Örtüsü Modelleri, Kullanıcı Yorumları

İlk çıktığı zamanlarda halı örtüsünün mantığını anlamayı başaramamıştım. Bana halı örtüsü modelleri ne yalan söyleyeyim biraz saçma geliyordu. Bir insan rengini, desenini severek aldığı bir halıyı neden örtü ile kaplar ki diye düşünüyordum. Evlendikten sonra durumun bu kadar basit olmadığını daha net bir şekilde anladım. Halı örtüleri gerçekten bir kurtarıcı olabiliyor.

Neden Halı Örtüsü Kullananlardan Biriyim

  • Halımı her zaman temiz görmek istiyorum.
  • Çocuk olduğu zaman açık renk halılarım çabuk kirleniyor dolayısıyla bir koruyucuya ihtiyaç duyuyorum.
  • Halı örtüleri sayesinde rengini ve modelini sevmediğim halılarım bana daha sevimli geliyor.
  • Misafir geldiğinde halı örtüsünü kaldırıyorum ve tertemiz bir halı bana merhaba diyor.
  • Halılarım daha uzun ömürlü oluyor.
  • Ev temizliği yaparken halı süpürmek yerine kısa programda halı örtüsünü yıkıyorum.

Halı Örtüsü Kullananlar

Kendi derdimi anlattım ama birkaç farklı kişiden de sizin için yorum almayı unutmadım. Öncelikle can dostum Aslı (ki kendisi yakın bir gelecekte burada mobilya yorumları ile ilgili bir köşe yazmaya başlayacak) şu şekilde anlatıyor.

“Aslına bakarsanız ben halı örtüsünü kimse kullanmazken kullanıyordum. Babam sağolsun çok titiz olduğu için kendi imkanlarıyla bize çarşaflardan halı örtüsü yapmıştı. O zamanlarda çok mantıklı geliyordu ama 3 boyutlu olanları, lastikli olanları çıkınca yine ilk kullananlardan biri olarak satın aldım. Oldukça güzel kullanışlı (benim bahsettiğim artılarından bahsediyor)…

Bir problemi var ki o da çabuk toplanabiliyor. Sık sık çekmeniz gerekiyor, bazen uçlarından toplanabiliyor. Özellikle parasından çekinip uygun fiyatlı olanlardan satın alırsanız sizin için daha zararlı olabilir. Benim tavsiyem ucuz ürünlerden kaçınmanız. Halınızın boyutlarını tam olarak ölçün. Halı örtüleri genellikle standart kalıplarda üretilse de bazı halı markaları standartların dışında halılar üretebiliyor. Böyle olunca kendiniz diktirmek zorunda kalıyorsunuz, bu da pahalı ne yazık ki…”

Bir de ablamdan dinleyelim:

Halı örtüsü modelleri ve özellikle kullanımından çok memnunum. Zaten bilenler bilir, bir evde kullanılıp da memnun kalınıyorsa hemen hemen bütün eş, dost, konu komşu kim varsa kullanmaya başlayacaktır. Biz halı örtümüzü birkaç kez bilinmeyen markalara güvenerek internetten getirttik. O da ciddi anlamda büzüşmelerle sonuçlandı. Bir de halı örtüsü kumaşları farklı farklı üretildiği için tiftik tiftik oluyor ki bu da kullanım kalitesini düşürüyor. Yine de güzel olanı tercih ederseniz kesinlikle kârlı çıkarsınız.

Burada sizden gelen yorumlara da yer vereceğim. Bekliyorum…

Halı Örtüsü Modelleri 2019

Açıkçası çok samimi olduğum bir arkadaşım artık istenilen özelliklerde kumaş bulunarak halı örtüsü modelleri diktirilebildiği için istediği model halıyı aldığını nasılsa örtü ile kullanacağını söylemişti. O zaman halı örtülerinin çabuk buruşup kullanılmaz hale gelebileceğinden bahsetmiştim. Kaliteli bir marka ve kaliteli bir ürün alması durumunda senede birkez halı değiştirir gibi halı örtüsü değiştirebileceğini söylemişti. Tedbil-i mekanda ferahlık varmış…

Gelelim halı örtüsü modellerine daha çok tek renk sevdiğim için kendi zevkime göre birkaç farklı modele yer verdim. Daha fazlasına ulaşmak isterseniz aşağıda verdiğim link üzerinden detaylı bir şekilde modellerine ulaşabilirsiniz.

Daha fazlasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz: https://www.hepsiburada.com/hali-ortusu-c-80195002

Yorumlarınız bizim için son derece önemlidir.

 

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın