Kravat Modelleri 2015 Tasarımlarında Önemli Değişiklikler

 Kravat Modelleri 2015 Tasarımlarında Önemli Değişiklikler

Erkeklerin vaz geçilmez aksesuarı olan kravatlar, bu yıl çok daha göz alıcı.2015’in kravat modelleri ile çok iddialı bir gardırop hazırlamaya ne dersiniz. Eğer cevabınız evet ise, daha önce hiç görmediğiniz ve çok değişik kravat modelleri içeren bir galeri hazırladık. Bu galeriden en gözde kravat modelini seçebilir, eşinize çok şık bir sürpriz yapabilirsiniz.

Kravat Modellerinde 2015 Değişiklikleri

Şimdilerde kravat modelleri 2015 katalogları süslemişken, giyimine düşkün beyler bir an önce bu modelleri görmeli. Yeni yılın kravat modelleri içerisinde düz kravat modelleri başı çekerken, desenli kravatlar da oldukça fazla. Neşeli kimliğe sahip beyler içinde, esprili kravat modelleri de bu yıl bulabilirsiniz.

Erkeklerin ayrılmaz aksesuarı olan kravatları kombinlemek, ince bir zevki gerektiriyor. Size bu konuda birkaç tüyo vermek isterim. Lacivert bir takım elbise seçtiğinizi düşünelim. Bu takım elbiseye lacivert çizgileri barındıran bir kravat kullanabilirsiniz. Daha iddialı bir şıklık için; lacivert zemin üzerine açık kahve çizgili bir kravat, açık kahve bir kemer ve aynı kahve tonunda bir ayakkabı ile bu kombini bitirebilirsiniz. Ceketinizin ön cebine de, kombininizde kullandığınız kahve tonlarında bir mendil yerleştirmeyi unutmayın.

[wp_ad_camp_1]

Kravat Modelleri 2015 Resimleri

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın