Koton Yılbaşı Kıyafetleri ile 2016’ya Merhaba

Koton Yilbasi Kiyafetleri Resimleri
Koton Yılbaşı Kıyafetleri ile 2016'ya Merhaba

Yılbaşında Koton şıklığını yaşamak isteyenlere duyurulur. Koton her yıl olduğu gibi bu yıl da yılbaşına özel bir koleksiyonla giriyor. Koton yılbaşı kıyafetleri ile yeni yıla kırmızı tonların hakim olduğu bir kombinle girebilirsiniz. Üstelik kadın, erkek ve çocuk farketmeksizin. Çünkü Koton yılbaşı koleksiyonu içerisinde her kesme hitap eden kıyafetler bulunduruyor.

Koton Yılbaşında Trend Kırmızılar

Yılbaşına az bir süre kalmışken giyim markaları yılbaşı koleksiyonları ile kendini göstermeye başladı. Bu markalardan biri de tabii ki Koton. Her yıl başında müşterilerini unutmayan ve özel bir koleksiyon yayınlayan marka bu yıl da yeni ürünleri ile oldukça iddialı. Özellikle kadınlar için tasarlanmış modeller, kırmızı tonların trend yansımalarını çağrıştırıyor. Bunun yanında ürün çeşitliliği de göz ardı edilmemiş. Kazaktan elbiseye, pantolondan eteğe kadar her şey Koton yılbaşı koleksiyonu ile sizlere sunuluyor. Tabi koleksiyon içerisinde aksesuarlar da unutulmamış.

Koton’dan Yılbaşına Özel Kadın, Erkek ve Çocuk Koleksiyonu

Koleksiyon içerisinde erkekler olduğunu söylesekte bu oranın çok fazla olmadığını belirtmek istiyoruz. Yılbaşı koleksiyonunda genel olarak kadın ve çocuk kıyafetler ağırlıkta. Ayrıca kıyafetler sizlere kombin önerileri ile sunuluyor. Siz aynı kombini yapmak istemeyebilirsiniz, ancak en azından fikir edinebilirsiniz. Erkekler için pek fazla çeşit bulunmasa da kadınlar ve çocuklar Koton 2016 yılbaşı koleksiyonu ile birbirinden farklı kıyafete ulaşabilir. Üstelik oldukça uygun fiyat aralıklarında.

Koton Yılbaşı Koleksiyonunda Fiyatlar

Koton’un yeni yıl için tasarladığı yılbaşı koleksiyonunda herkese uygun fiyatlarda kıyafetler olduğunu söylemek mümkün. 19,99 TL’den başlayan fiyatlar 299,99 TL’ye kadar çıkabiliyor. Tabi fiyat değişikliklerinin sebebi farklı ürünler olması. Örneğin;

– Kırmızı mini etek fiyatı: 39, 99 TL.

– Kırmızı anvelop elbise fiyatı: 129,99 TL.

– Kırmızı bisiklet yaka kazak fiyatı: 49,99 TL.

– Fermuarlı kırmızı kaban fiyatı: 129,99 TL.

– Kol detaylı kırmızı elbise fiyatı: 99,99 TL.

– V Yaka kırmızı bluz fiyatı: 39,99 TL.

– Dar kesim kırmızı pantolon fiyatı: 29,99 TL.

– Hakim yaka kırmızı gömlek fiyatı: 59,99 TL.

– Klasik kesim kırmızı pantolon fiyatı: 59,99 TL.

– Baskılı kırmızı sweatshirt fiyatı: 32,99 TL

– Şerit detaylı kırmızı etek fiyatı: 59,99 TL

– Basic kırmızı atlet fiyatı: 12,99 TL – 17,99 TL.

– Kemer detaylı kırmızı bluz fiyatı: 49,99 TL.

[wp_ad_camp_1]

Koton Yılbaşı Koleksiyonu Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*