Koton Sevgililer Günü İndirimi Seçili Ürünlerde 30 TL

Koton Sevgililer Gunu Indirimi Secili Urunlerde 30 TL Resim
Koton Sevgililer Günü İndirimi Seçili Ürünlerde 30 TL

Ünlü giyim markası Koton tüm özel günlerde olduğu gibi sevgililer gününde de sizleri unutmadı. Sevgililer gününe özel seçili ürünlerde 30 TL ile hediyenizi seçebilir ve sevdiğiniz kişiyi Koton ayrıcalığı ile mutlu edebilirsiniz. Koton sevgililer günü indirimi hem erkekler hem de kadınlar için uygulanıyor. İster kız arkadaşınıza ister erkek arkadaşınıza ya da eşinize indirime girmiş pek çok kıyafetten birini seçerek hediye edebilirsiniz.

Koton Sevgililer Günü Kampanyası Hangi Kıyafetleri Barındırıyor?

Giyimde şık olmanın öncü adreslerinden biri olan Koton, sevgililer günü indirimi ile karşınızda. Seçili ürünlerden herhangi birini aldığınızda 30 TL indirim kazanıyor ve hediye etmek istediğinizi kıyafeti daha uygun fiyatlarda satın alıyorsunuz.

Kadınlar için sevgililer günü hediyeleri;

Aslında hem kadınlar hem de erkekler için Koton sevgililer günü kampanyası içerisinde yok yok diyebiliriz. Pantolondan eteğe, kazaktan gömleğe, elbiseden hırkaya, ceketten kabana kadar pek çok farklı türde giyimi kampanya dahilinde düşük fiyatlara satın alabilirsiniz. “Koton’da Aşk Var” sloganı ile sevgililer gününe hazırlanan ünlü marka, kampanyadan da görüldüğü gibi pek çok üründe indirime gitmiş durumda.

koton-sevgililer-gunu-kapsonlu-mont-resim

Erkekler için sevgililer günü hediyeleri;

Koton olur da erkekler unutulur mu? Her zaman olduğu gibi erkekler için de özel bir yer ayrılmış. Ceketler, denim ve klasik pantolonlar, kazaklar, hırkalar ve montlar sevgililer günü seçili ürünler arasında karşımıza çıkıyor.

koton-sevgililer-gunu-jean-gomlek-resim

Koton Sevgililer Günü İndiriminden Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Sevgililer günü indiriminden faydalanmanız için öncelikle en az 150 TL ve üzeri bir alışveriş yapmanız gerekiyor. Seçtiğiniz ürün ya da ürünler 150 TL’yi geçtiği anda 30 TL oranında bir sevgililer günü indirimi kazanmış oluyorsunuz. Bu indirimden faydalanmak için internet sitesinde yer alan kupon kodu: SVG30 olarak belirlemiş. Kupon kodunu kullanarak direkt 30 TL indirim kazanmış olduğunuzu unutmayın.

[wp_ad_camp_1]

Koton Sevgililer Günü İndirimi Bayan Kıyafetleri

Koton Sevgililer Günü İndirimi Erkek Kıyafetleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*