Koton Party Wear 2016 Elbiseleri ve Diğerleri

Koton Party Wear 2016 Elbiseleri Resimleri
Koton Party Wear 2016 Elbiseleri ve Diğerleri

Koton şıklığı party wear koleksiyonu ile modanın her alanında sürmeye devam ediyor. İnce detaylarına kadar düşünülmüş olan elbise modelleri özel davetlerinizde sizlere pek çok alternatifi bir arada sunuyor. Ya da isterseniz Koton party wear 2016 koleksiyonunda yer alan etekler ve bluzlar ile kendinize özel kombinler oluşturabilirsiniz. Şimdi koleksiyon içerisinde hangi parçalar var? bunları inceleyelim.

Koton Party Wear Koleksiyonu Özel Parçalar İçeriyor

Yeni sezon Koton party wear koleksiyonu içerisinde birçok farklı parça bulunuyor. Elbiseler, ceketler, tulumlar, gömlekler, kalem ve mini etekler,pantolonlar ve bluzlar her biri kendi içerisinde özel ve şık parçalar. Düğün, nişan ya da özel davetler için tek parça elbise modelleri düşünenler bu koleksiyondan yararlanabilir. Elbise giymek istemeyenler için etek, pantolon, bluz ve gömlek gibi alternatif kombin seçenekleri de mevcut.

Koton party wear koleksiyonu 2016 modelleri resim

Koton Party Wear Parçalar Siyah Ağırlıklı

Koleksiyon içerisinde bordo, mavi, turuncu, yeşil ve altın rengi parçalar yer alsa da renk konusunda ağırlık daha çok siyah üzerine. Özellikle elbise seçeneklerinde daha çok siyah tonları görüyoruz. Aslında Koton için bir tanımlama yapacak olursak markanın renginin siyah olduğunu söylemek mümkün. Hatta en özel ve şık siyah parçaların Koton markası ile bayanlara sunulduğunu söylersek yanlış olmaz.

Koton party wear kiyafetleri resim

Party Wear Fiyatlar?

Tabi bir de fiyatlar var. Koton party wear 2016 koleksiyonunda yine sizlere oldukça makul fiyat aralıkları sunacağız. Koleksiyon içerisinde elbiselerin fiyat aralığı 49,99 – 99,99 lira arasında değişiyor. Etekler ise 29,99 – 69,99 lira arasında değişen fiyatlara sahip. Yeri gelmişken söyleyelim koleksiyonun en pahalı parçaları ceketler. Ceketlerin fiyat aralıkları 99,99 – 139,99 lira arasında. Fiyatlar görüldüğü gibi bu şekilde. Gittiğiniz davetlerde bu şıklığı üzerinizde taşımak için Koton party wear online alışveriş üzerinden ya da direkt Koton mağazalarından parçaları inceleme şansına ulaşabilirsiniz.

[wp_ad_camp_1]

Koton Party Wear 2016 Koleksiyonu

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*