Koton Mont Modelleri 2017

Koton, 1988 yılında kurulmuş bir Türk mağazasıdır. Günümüzde 500’den fazla mağazası bulunmaktadır. Çoğunluğu Türkiye’de olmak üzere yurt dışında da pek çok mağazası vardır. Başlangıçta küçük bir dükkan olarak başlayan bu serüvende, kendi tasarım ve üretimini yapmaya başlayarak kendini gerçekleştiren Koton’un günümüzde ne kadar yükselmiş olduğunu görmek mümkün.

Her yıl sürekli yenilenen koleksiyonlarıyla müşterilerini kendine çeken Koton, 2017 yılında da tarz ve yenilikleriyle varlığını sürdürüyor. Bu sene kış sezonunda Fahriye Evcen’in oynadığı reklamları ile yeni bir çıkış yakalayan Koton’da her zevke uygun mont modelleri ve çeşitleri üstelik de uygun fiyatlarıyla göz dolduruyor. Koton bu sene özellikle kumaş kabanlarıyla farklılığını ortaya koyuyor. Şimdi 2017 Koton Mont modellerine birlikte göz atalım.

Kumaş Kabanlar

  • Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu yıl kumaş kaban modası hakim Koton modellerinde.  Düz renk, fermuarlı modellerin yanında, düğmeli, çizgili modellere de rastlamak mümkün. Kabanlarda bol ve rahat görünüm ön plana çıkarıldığı gibi, hakim yakalar kullanılarak da kabanlara havalı bir duruş verildiği gözden kaçmıyor. Göze çarpan en önemli detay ise bu kabanların fiyatları. Görselde de görüleceği üzere bir kaban için oldukça uygun ve bütçeyi sarsmayacak fiyatlar uygulanmış. İsteğe göre aynı kabandan iki farklı renkte almak bile mümkün görünüyor.

  • Kumaş kabanlarda ayrıca ekose de kullanılmış. Ekose aslında eskiye dayanan bir kumaş gibi görünse de artık tekrar gömleklerde ve kabanlarda gündeme gelmiş durumda. Hatta eteklerde de ekose esintisi görmek mümkün. Ekose kumaş kabanların fiyatları 99.99 tl ile 199.99 tl arasında değişiyor.

  • Koton kabanlarda renk seçimleri de kışa çok uygun. Genellikle koyu renklerin hakim olduğunu görmekle birlikte, yeşilin ve kırmızının değişik tonları kabanlarda farklılık arzu edenler için ideal.
  • Sezonun trendi kumaş kabanlar olsa da şişme mont, kaşe gibi pek çok seçenek yine Koton koleksiyonlarında yerini aldı. Üstelik bu tarzlarda renk seçenekleri de fazla. Canlı renkler şişme montlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Koton Erkek Montlar

  • Koton erkek mont modelleri de yeniliklerle dolu. Hakim yaka tarzı bu seneki modellere yansıtılmış. Pamuklu kumaş kabanlarda bol çeşit mevcutken, baklava desenli modeller de kendisini gösterir durumda. Erkek montlarında dış cepler neredeyse vazgeçilmez denilecek kadar çok kullanılıyor. Üst ve altta ikişer veya üste tek altta iki olmak üzere tasarlanan cepler, erkekler için rahat ve kullanışlı oluyor.
  • 2017 Koton montlarında kumaş kabanların gözde olduğunu belirtmiştik. Erkek kabanlarda da bu yoğunluk çok belli. Bu kabanlar daha ağır ve vakur bir görünüm verdiği gibi, olgun bir duruşu da beraberinde getiriyor.

Koton Çocuk Montlar

Koton denince akla bebek, çocuk, kadın, erkek gibi kategorilerin hepsinin birarada bulunabildiği bol çeşit barındıran mağazalar geliyor aklımıza. 2017 yılında da koton çocuk montları yine cıvıl cıvıl.

  • Kız çocuk montlarında renkli seçenekler bol tutulsa da bu sene siyah renk montlar da çokça yer almış. Ayrıca suni kürklü montlar, minik kızlara büyümüş bir hava verecek gibi duruyor. Bunun dışında şişme montlar yine çok gözde ve renkli olarak tasarlanmış
  • Koton erkek çocuk montları siyah ağırlıklı. Özellikle batman baskılı mont bu senenin yenilikleri arasında. Ayrıca suni kürk modası kız çocuklarda olduğu gibi erkek çocuk montlarında da kullanılmış.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!