Koton Kazak 2015 Sonbahar – Kış Modelleri

Koton Kazak 2015 Sonbahar Kis Modelleri Resimleri
Koton Kazak 2015 Sonbahar - Kış Modelleri

Kış aylarının gelmesiyle birlikte gelen soğuk kış günler giyim tarzımızın da zorunlu olarak değişmesine neden olmuştur. Bu yüzden dolaplarımızdaki yazlıkların yerlerini kalın kıyafetler ve kazaklar almaya başlamıştır. Dolaplarımızda yerini alan kışlıklar mağazalarda da yerini almaya başlamıştır. Koton kazak 2015 modelleri erkekleri kışın ne giyeceğim derdinden kurtarmıştır.

Oyuk Yaka Kazak Modelleri

Özellikle bayan modellerinde görmeye alışık olduğumuz oyuk yaka modelleri koton kazak modelleri 2015 serisinde erkek kazaklarında da kendini göstermeye başlamıştır. Tek başına ya da gömlek üzerinde kullanılabilecek olan bu kazaklar farklı olmanın keyfini yaşatmaktadır.

V Yaka Kazak Modelleri

Koton kazak bayan modelleri, erkek modellerinde olduğu gibi v yaka modellerden oluşmaktadır. Genellikle sade ve tek renk olarak dizayn edilen kazaklarda kullanılan v yaka detayıyla şıklık yakalanmaktadır.

Boğazlı Kazak Modelleri

49,99 liradan başlayan koton kazak fiyatları ile boğazlı kazaklar da koton mağazalarında yerlerini almıştır. Çok soğuk havalarda, soğuk havanın etkisinden kurtulmak için üretilmiş olan boğazlı kazaklar üşümenizin önüne geçmekte ve sizi hastalıklardan korumaktadır.

[wp_ad_camp_1]

Koton Bayan Kazak 2015 Sonbahar – Kış Resimleri

2 yorum

  1. koton ne pahalı ne de ucuz bir marka. orta ölçülerde diyebiliriz. üstelik ürünleri de gayet şık. malzeme açısından kaliteli olmayabilir ama kendinize ykıştıracağınız şeyleri kotondan bulabilirsiniz. kazak modellerine baktım ve yine aynı şeyi gördüm. böyle tasarımları uygun fiyatlar diye geçinen diğer markalrda bulamazsınız.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*