Koton Kaban Bayan Yeni Kışın Vazgeçilmezi – Yeni

Koton Kaban Bayan Yeni Kisin Vazgecilmezi Yeni Resim
Koton Kaban Bayan Yeni Kışın Vazgeçilmezi - Yeni

Kaban modelleri yeni yıl da markaların özel tasarımcılarının ellerinde. Önceki kışlara göre standart modellerden uzaklaşılan Koton bayan kaban modelleri, değişen modanın en açık göstergesi denebilir. Koton markası ile kaban modellerinde dahi kış mevsiminde şıklıktan uzak kalamıyoruz. Her zaman olduğu gibi tasarımlarında kendi felsefesini yansıtan marka, yaz – kış demeden şık olmanın açık adresi olduğunu gözler önüne seriyor. Sözü fazla uzatmadan Koton yeni sezon kabanlardaki değişiklikleri ve özellikleri açıklamaya çalışalım.

Koton Bayan Kabanlar Yeni Kış Tasarımları

Koton markası için bir kaç şey söylemeden söze başlamak yanlış olur. Eğer çok fazla paralar ödemeden aldığını kıyafetin kaliteli gözükmesini istiyorsanız, sizlere Koton’u tavsiye ederim. Düşük fiyatlarda satışını yaptığı ürünlerini bu kadar kaliteli gösteren ya da yansıtan başka bir marka var mı? bilmiyorum, ancak ben bu konuda en iyisinin Koton olduğunu düşünüyorum. Hani nasıl denir? satın aldığını kıyafet ne olursa olsun, üzerinize oturmuş ve şık gözüküyor. Diğer bir şekilde anlatırsak sanki aldığını kabana 139,99 TL değil de 439,99 TL ödemişsiniz hissi veriyor. 439,99 TL’ye kaban olur mu? demeyin, çünkü var. Hatta daha fazlası da var.

Şimdi Koton bayan kaban modellerinin en yeni tasarımlarına bir giriş yapalım. Yeni modellerde kışı andıran koyu renklere daha fazla yer verilmiş. Uzun modellerin bazıları dizlere kadar uzanıyor. Ayrıca kapüşonlu ve şişme mont tarzındaki kabanlar da es geçilmemiş.

Kabanları yeni tarzları ile karşımıza çıkara Koton, puantiyeli modellere dahi yer ayırmış. Kürk detaylı, yakası kürklü ve fermuar detaylı modeller de Koton kaban 2016 koleksiyonun ikinci ayağında diyebiliriz. Sanırım Koton kışın ortalarına kadar yeni modeller sunmaya devam edecek.

Fiyatları Öğrenmek İstersiniz Değil Mi?

Az önce de aktardığım gibi Koton kıyafetlerde çok uçuk fiyatlar beklemeyin. Şu an en yeni kabanın fiyatı 199,99 TL’den satışa sunuluyor. Bunun üzerinde bir fiyat yok. En düşük fiyatlı kaban ise 79,99 TL. Koton kaban fiyatları yeni sezon ürünlerinde 200 TL’yi geçmiyor. Kaliteli ve hoş görünen kabanları bu fiyatlara satın almak güzel olmaz mıydı?

[wp_ad_camp_1]

Koton Kaban Bayan Resimleri – Yeni Modeller

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*