Koton Gömlek Modelleri 2015 Sonbahar-Kış Sezonu

 Koton Gömlek Modelleri 2015 Sonbahar-Kış Sezonu

Her sezon olduğu gibi bu sezon da koton gömlek modelleri 2015 kreasyonuyla moda dünyasında adından söz ettirmiş durumda. Ünlü moda tasarımcılarının dikkatlerini üzerine çeken gömlek modelleri, farklı kesim, tasarım, dizayn ve renklerde müşterileriyle buluşmaktadır.

Hâkim Yaka Gömlek Modelleri

Birkaç sezondur görmeye alışık olduğumuz bu yaka detayı kotonun gömlekleri üzerinde tasarımcıları sayesinde oldukça harika durmuş. Özellikle klasik tarzda üretilen gömleklerde kullanılan bu detay hem şık hem de zarif bir görünüm yakalanmasını sağlamış.

Uzun Kollu Gömlek Modelleri

Soğuk havaların gelmesi ile birlikte koton raflarını uzun kollu koton gömlek modelleri süslemiş durumdadır. Onlarca modeli, değişik yaka, kesim, tasarım, renk ve çeşitlerle koton bu sezon müşteri memnuniyetini hat safhada tutmayı amaçlamaktadır.

Klasik Gömlek Modelleri

Koton gömlek bayan modelleri arasında özellikle çalışan bayanlar için üretilmiş olan klasik gömlek modelleri de bulunmaktadır. Genellikle bu tarz gömlekler pantolon ya da etek üzerine giyilebilecek şekilde ve tek renk olarak tasarlanmıştır. Uygun koton gömlek fiyatları ile mağazalarda satışlara sunulmuştur.

[wp_ad_camp_1]

Koton Gömlek Modelleri 2015 Sonbahar – Kış Resimleri

Yapılan Yorumlar
  • Şahnur Gegez dedi ki:

    gömlek alacaksam koton alırım arkadaş. her sezon birçok model oluyor. bir de gömleğe bakınca kaliteli olduğunu anlayabiliyosun. bazı ucuz markalar var kaliteli şeyler sattıklarını söylüyorlar ama alakası yok.

Bir Yorum Yapın