Koton Etek 2015 Sonbahar – Kış Modelleri

Koton Etek 2015 Sonbahar Kis Modelleri Resimleri
Koton Etek 2015 Sonbahar - Kış Modelleri

Koton etek 2015 modelleri yüzlerce çeşidi ve 29,99 liradan başlayan fiyatları ile bu sezon da sizlerle buluşmaya devam etmektedir. Klasik ya da spor giyinen her bayan ithaf edecek olan modeller vitrinlerde ve raflarda yerini almıştır.

Kalem Etek Modelleri

Hem spor günlük giyim hem de klasik giyim konusunda hizmet veren koton etek modelleri içerisinde bu sezon kalem eteklere sıkça yer vermiştir. Genellikle diz kapağına ya da diz kapağının bir tık altına kadar inen kalem etekler bayanların vücut yapılarına göre üretilmiş, bu sayede de şıklık yakalanmış. Değişik boy, desen ve renklerde kalem eteklerini koton mağazalarında bulabilirsiniz.

Uzun Etek Modelleri

Birkaç sezondur sıkça görmeye alışık olduğumuz uzun etekler koton tasarımcıları tarafından özgün bir şekilde harmanlanarak koton uzun etek modelleri arasına katılmıştır. Bu özgün eteklerle farklı renk, kesim, tasarım ve boyutlarda kullanım sağlayarak koton farkını yaşayabilirsiniz.

Deri Etekler

Uygun koton etek fiyatları ile kaliteli derinin etekle buluşmuş haline sahip olabilirsiniz. Özellikle kotonun dar deri etekleri tam sizler için üretilmiş parçalardır.

[wp_ad_camp_1]

Koton Etek 2015 Sonbahar – Kış Resimleri

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*