Koton Erkek Kazak 2015 – 16 Kışına Merhaba Dedi!

Koton Erkek Kazak 2015 16 Resimleri
Koton Erkek Kazak 2015 - 16 Kışına Merhaba Dedi!

Kış aylarının gelmesiyle birlikte gelen soğuk kış günler giyim tarzımızın da zorunlu olarak değişmesine neden olmuştur. Bu yüzden dolaplarımızdaki yazlıkların yerlerini kalın kıyafetler ve kazaklar almaya başlamıştır. Dolaplarımızda yerini alan kışlıklar mağazalarda da yerini almaya başlamıştır. Koton erkek kazak 2015 modelleri erkekleri kışın ne giyeceğim derdinden kurtarmıştır.

Bisiklet Yaka Kazak Modelleri

Sweat, tişört gibi kıyafetlerde kullanılan bisiklet yaka detayı koton erkek kazakları 2015 modellerinde de kullanılarak sade ce şık bir hava yakalanmıştır. Boyun ile köprücük kemiklerinin birleştiği yerde detaylanan bisiklet yakalar bu sezon koton kazaklarına farklı bir hava katmıştır.

Balıkçı Yaka Kazak Modelleri

Kışın soğuk günlerinden en çok korunmanın yolu balıkçı yakalardan geçmektedir. Çene altına kadar devam eden yakalar özellikle boyun bölgesinin üşümesinin önüne geçmektedir. Koton erkek kazak çeşitleri içerisinde bu sezon balıkçı yakaları sıkça görmek mümkündür.

V Yaka Kazak Modelleri

Erkeklerin daha şık ve çekici görünmelerini sağlayan v yaka detayı tasarımcılar tarafından koton kazak modelleri üzerine de uyarlanmış ve kışında şıklığın yakalanması sağlanmıştır.

[wp_ad_camp_1]

Koton Erkek Kazak 2015 Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*