Koton Ceket Modelleri 2015 Bayan Tasarımları

Koton-Ceket-Modelleri-2015-Bayan-Resimleri
Koton Ceket Modelleri 2015 Bayan Tasarımları

Her yıl çıkarmış olduğu yeni kreasyonlarla kendinden bahsettirmeyi başarmış bir marka olan koton, bu yıl da koton ceket modelleri 2015 modelleri ile oldukça sık söz edilecek gibi duruyor. 39,99 liradan başlayan ceket modelleri, renk, desen, model bakımından oldukça çok çeşitlilik barındırarak her bireyin ihtiyacını karşılayacak şekilde hazırlanmıştır.

Blazer Ceket Modelleri

Koton ceket 2015 modelleri içerisinde blazer olarak ifade edilen ceket modelleri dikkatleri üzerine toplamıştır. Salaş ve bol kesimlere sahip olan bu modeller kombin yapılan parçalara göre hem spor şıklığını hem de klasik zarafetini yakalamanızı sağlamaktadır. Uzun ya da kısa modelleri ile satışa sunulan ceketler her bayanın sahip olmak isteyeceği kıyafetler arasında yerini almıştır.

Klasik Kesim Ceketler

Koton ceket modelleri 2015 koleksiyonu çalışan bayanları unutmayarak klasik kesim ceketlerle de klasik aşığı bayanlara şıklığı vaat etmektedir. Koton ceket bayan kreasyonu üzerinde çalışmalarını gerçekleştiren tasarımcılar bir kadının nasıl hem şık hem de rahat olabileceğini moda dünyasına göstermişlerdir. Farklı kesim, tasarım ve renklerle kotonun klasik model ceketleri mağazalarda satışlara çıkarılmıştır.

[wp_ad_camp_1]

Koton Ceket Modelleri 2015 Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*