Koton Aksesuar 2016 Kış Koleksiyonu

Koton Aksesuar 2016 Kis Koleksiyonu Resim
Koton Aksesuar 2016 Kış Koleksiyonu

Yeni yepyeni tasarımlarıyla kış koleksiyonunu gözler önüne seren Koton, şık, zarif ve cazibenin ön plana çıktığı aksesuar modellerini sundu. Her kıyafete uygun aksesuarlar arasında çeşitlilik ve farklı ürün seçenekleri bulunuyor. Aklınıza gelebilecek her türlü aksesuar yeni koleksiyon içerisinde yerini almış. Koton aksesuar modelleri koleksiyonunda nelere yer vermiş? gelin bakalım.

Koton Aksesuar Modellerinde Ne Ararsan Var!

Kışa özel aksesuar koleksiyonu ile bizlerin karşısına çıkan Koton, yeni aksesuar modellerinde hiçbir şeyi es geçmemiş. Kolye, eldiven, atkı, şal, yüzük, saat, şapka, saç bandı, boyunluk, bileklik ve daha bir sürü aksesuar kış koleksiyonunda. Şal modellerinde zarifliğin ihtişamı, bileklik, yüzük ve kolyelerde ince detaylar göze çarpan bazı ayrıntılar. Tabi Koton aksesuar çanta olmadan olmaz. Yeni çanta modelleri koleksiyona dahil edilmiş. Fazla çeşit olmasa da yeni ürünler arasına birkaç çanta modeli de eklenmiş.

Peki, Fiyatlar?

İlla ki fiyatları da merak ediyorsunuz. Koton aksesuar fiyatları ürün çeşidine göre farklılık gösteriyor. Bu yüzden sizlere her farklı ürün için bir fiyat listesi hazırladık. Fiyatlara göz attıktan sonra da galerimizden kış sezonu için Koton vitrinlerinde yer alan aksesuarları inceleyebilirsiniz.

Örgü saç bandı fiyatı: 13,99 TL.

Kapitone siyah çanta fiyatı: 59,99 TL.

Desenli bej renk şal fiyatı: 19,99 TL.

Klasik gri renk eldiven fiyatı: 29,99 TL

Klasik gri renk şapka fiyatı: 17,99 TL.

Püskül detaylı kolye fiyatı: 12,99 TL.

Metal kasalı siyah renk saat fiyatı: 25,99 TL.

Desenli atkı fiyatı: 39,99 TL.

Örgü lacivert boyunluk: 22,99 TL.

Metal detaylı gümüş renk küpe fiyatı: 5,99 TL.

[wp_ad_camp_1]

Koton Aksesuar 2016 Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*