Survivor Allstar'da Favoriniz Kim?

Anasayfa Forum Medya Diziler Survivor Allstar'da Favoriniz Kim?

Bu konu 36 yanıt ve 22 izleyen içeriyor ve en son Buse Buse tarafından 3 yıl 10 ay önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazılar
 • #20555
  Nazan Karakaya
  Nazan Karakaya
  Yönetici

  Bu yıl Survivor oldukça hızlı ve hareketli başladı. Birçok beklenmedik olay peşpeşe geldi ve son olarak Ahmet Dursun mide rahatsızlığı nedeniyle yarışmadan ayrılmak zorunda kaldı.

  Peki, Survivor Allstar’da sizin favoriniz kim?

  survivor-allstar-yeni-sezon-resim

 • #20556
  Serap Ballı
  Serap Ballı
  Yönetici

  Bence Hasan dik duruşu ve performansıyla bu seneki Survivorı kazanmayı hak ediyor. Herkese eşit yaklaştığını insan kayırmadığını düşünüyorum.

 • #20557
  Nazan Karakaya
  Nazan Karakaya
  Yönetici

  açıkçacı ben ünlüleri tutuyorum ve şu an Anıl ı destekliyorum. Bence bunu hak ediyor gerek duruşu gerekse de sempatisiyle. anıldan sonra ise merve aydın derim.

 • #20574
  Filiz Kalmak
  Filiz Kalmak
  Yönetici

  Ben Seda hiç elenmesin istiyorum, programda resmen onu arıyorum sempatik geliyor biraz da komik 🙂 tabiki birinciliği kazanacak kadar kalacağını düşünmüyorum. Sahra o yüzden benim favorim.

 • #20602

  Anonim

  benim favorim tabii ki turabi 🙂

 • #21018
  Nazan Karakaya
  Nazan Karakaya
  Yönetici

  kızlar ünlüler dokunulmazlığı aldı ne diyorsunuz? hiç beklenmedik bir hareket oldu sanki 😀

 • #21233

  Ceylin
  Katılımcı

  dokunulmazlık alındı ve muhtemelen elenecek isim begüm olacak. bu akşam ödül yarışmasını kaybettiler ve ünlülerde de işer hiç iyi gitmiyor aslında. gönüllüler adasında da turabi ile hasan arasında ilk gerginlik yaşandı ve devamı da geliyor gibi 😀

 • #21270
  Melike
  Melike
  Katılımcı

  bence de elenecek isim begüm olacak

 • #21275
  Melike
  Melike
  Katılımcı

  24 Mart 2015 yayınlı Survivor’da Hilmicem halk oylamasında 1. çıkması ile belli oldu. Hilmicem gönüllüler arasında yapılan oylama ile en fazla oyu alan Begüm’ün karşısına Seda çıkardı ve halk oylaması sonucunda Survivor’dan elenen yarışmacı Seda oldu.

  Ayrıca ödül yarışması sırasında sakatlanan Anıl 1 gece hastanede kaldıktan sonra adaya döndü ve yaptığı röportajda bundan sonra daha hırslı bir şekilde yarışmalarda ön plana çıkacağını söyledi.

  Bu haftada Survivor elenen yarışmacı gönüllülerden oldu. Bakalım haftaya ödül yarışmaları başta olmak üzere dokunulmazlığı hangi takım alacak ve adadan kim ayrılacak.

  Bunu tabii ki hep birlikte yakından göreceğiz.

 • #21279
  Nazan Karakaya
  Nazan Karakaya
  Yönetici

  en şaşırtıcı olan oylamadaki sıralama. oylamada 2. olan özlem turabi ise 3. olmuştu. çok garip bir sıralama gerçekten 😀

 • #21280
  Buse Kara
  Buse Kara
  Katılımcı

  Bence bu haftaki sırlama en iyi sıralamaydı. Turabi 3. oldu ve adada kral olamadığını ve olmayacağını biraz olsun anladı.

  Komik ama Turabi Survivor halk oylamasında  3. oldu ve gerilediiiiiiiiiiii 😀 😀 😀

 • #21404
  Buse
  Buse
  Katılımcı

  turabinin 3. olmasını beklemiyodum açıkcası. bu arada desteklediğim değil de desteklemediğim bir yarışmacı varsa o da merve oflaz dır. ünlüler adasında gruplaşmanın tek ismi o bence. sinir oluyorum ona

 • #21427
  Birsen
  Birsen
  Katılımcı

  turabi üçünü olsa da geçen yıl olduğu gibi survivor allstar ın şampiyonu olacak. turabiyi desteklioruuzzz. survivorda ona rakip olacak tek bir kişi yoooook kimse boşa ümitlenmesin 😀

 • #21480

  Demet
  Katılımcı

  benim survivor allstarda desteklediğim yarışmacı gönüllülerden hasan. saygılı ve doğruları savunan biri bu yüzden bana en samimi gelen survivor hasan.

 • #21573
  Aynur
  Aynur
  Katılımcı
  desteklediğim kişiden ziyade bu tür programların saçma olduğunu düşünüyorum. insanlar çok az bi yiyecek için oldukça zorlu etaplarda yarıştırılıyor ve bunun adına da survivor allstar deniyor. her survivordan daha zorlu hepsinden daha çekişmeli geçecek havası içinde insanlar büyük bir rekabet içine sokuluyor. tabi bunun yanında pek çok insan açlığın da etkisiyle psikolojik açıdan zarar görüyor. akabinde kötü davranışlar çevresindeki kişiler hakkında olumsuz düşünceler ve tartışmalar geliyor.
  daha önce hiç izlemedim şu anda da survivor allstar ı aynı şekilde izlemiyorum
 • #21591

  sevtap
  Katılımcı

  Benim favorim Turabi… Çünkü survivor  bir güç yarışması ve bu gücü en iyi yansıtan Turabi gerçekten istediği anda yarışmayı kazanabiliyor. fakat yüzmede iyi değil bunu herkes biliyor.

 • #21680
  Yaren
  Yaren
  Katılımcı

  benim favorim anıl. çok sempatik bir çocuk. en son bölümde ayağından sakatlandı ve hastaneye kaldırıldı bir şey oldu diye çok korktum ya. eğer anıl ayağı iyileşip biraz daha kendine gelirse yarışmayı kazanacak güçte. çünkü önceki survivorda ünlüler takımına geçtiği zaman çok iyi yarışlar çıkarmıştı. hala aynı şeyleri yapacak gücü var. biraz zaman lazım ve tabi anılın da açılması gerekiyor.

 • #21682
  Munevver
  Munevver
  Katılımcı

  favorim ahmet dursun du ama geçirdiği hastalık nedeniyle mecburen yarışmadan ayrılmak zorunda kaldı. neyse onu geçelim de en çok sevindiğim sedanın elenmesi oldu. ne kadar boş konuşan ve gereksiz gürültü yapan bir kız ya. ayrıca her bulduğuna derdini anlatması da ayrı bir itici durum. zaten kimse de dinlemiyor orası ayrı bi olay 😀

 • #21768

  rabia
  Katılımcı

  bu akşamkii ödül oyununda sizce kimler alır arkadaşlar ? bence gönüllüler erkekler olarak daha güçlü bu yüzden avantaj onlarda siz ne düşünüyorsunuz?

 • #21776
  Buse
  Buse
  Katılımcı

  kızlar bu akşam ödül oyunu var sizce kim kazanır. ünlüler mi gönüllüler mi?

  kimi destekliyorsunuz?

 • #21843
  Serap Ballı
  Serap Ballı
  Yönetici

  Arkadaşlar Turabi Doğukan kavgası için yorumlarınızı alayım 🙂 Ayrıca tam o kavganın yaşanacağı zamanda 25 dakika reklam veren TV8’i de kınıyorum 🙁

  [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wZM9C36PyEM[/youtube]

 • #21846
  Melike
  Melike
  Katılımcı

  turabi kendi yaptığında sıkıntı olmuyor her şey normal. ancak aynı hareketi başkasından gördü mü bir de yenilginin hezimeti ile şaha kalkıyor. adaya dödüklerinde yaptığı açıklamada ise “ben zaten yenilmişim kafamı kaldırıyorum alaycı bir bakış topu sevinçlemi attı haberim yok diyor”

  tabi bunlar boş zırva kimse kusura bakmasın. o orada yenildiğini de biliyor hatta doğukan a bir kez  daha mağlup olduğunu da çok iyi biliyor. onun derdi yenilgiyi hazmedememek.

  burada can sıkıcı başka bir olay ise ünlülerden biri de çıkıp “sen kimsin, ne yaptığını sanıyorsun demiyor” turabiyi orada kral yapan aslında bu suskunluk diye düşünüyorum.

  turabiyi sadece yarışmadan diskalifiye etmekle bırakmamak lazım. bunun dışında sağlam bir kere uyarıp bir daha böyle artist bir tavır sergilediğinde direkt survivordan elemek olmalı. tabi buna reytingler izin veriyor mu bir de acun ılıcalı ya sormak lazım.

  diğer bir olay geçen hafta 1. hilmicem in olması turabinin tekrar gündeme gelmesi zorunluluğunu doğurdu. turabi de ne yapacak küçük bir olaydan bile nemalanıp tartışıp erkeklik yapıp ön plana çıkmaya çalışacak. bu kadar basit. turabi de her türlü hazmedememe sorunu var her olayda. hepsi bu 😉

 • #21851
  Semra
  Semra
  Katılımcı

  melikenin survivorda yaşanan kavga konusundaki tüm yorumlarına katılıyorum. bir insan tamam bazı yarışmalarda başarılı olabilir ya da güçlü olabilir ama turabi denen bu kişinin adada gruplaşmaya neden olduğunu insanları çoğu zaman yargıladığını ve arkasından atıp tuttuğunu gören kimse yok mu? bu adama nasıl oy veriyorlar anlamadım. ayrıca turabi son yarışmalarda bence hiç de başarılı değil. bizzat öne çıkan gönüllülerden hasan. ünlülerden ise doğukan başarı grafiğini sürekli artırıyor.

  bu insanın yanlış yaptıkları bile doğru görülüyor ve oy veriliyor. survivor da bazen insanlar hak ettikleri değeri göremiyor bu üzücü bir durum gerçekten. söylenecek fazla bi söz yok.

 • #21852

  sevimlikiz
  Katılımcı

  turabiye buna benzer birkaç tane daha hareket yapılırsa yapan kişi bir güzel döver ve diskalifiye olur. heee çokta umrunda mı sanırım değil. gecen sene birinci olmuş ismini duyurmuş gecen sene araba da aldı yarışmalarda daha ne olsun arkadaslar . zaten sıralamada geriyye düştü çokta şampiyonluk sansı kalmadı. bu yüzden diskalifiye olsada sıkıntı olmaz onun için.

 • #21919
  Nazan Karakaya
  Nazan Karakaya
  Yönetici

  Survivorda elenen isim Almeyda oldu.

  Bu gece elemeye Merve Oflaz, Berna ve Almeyda çıktı. Ahmet Dursun’un rahatsızlığı nedeniyle yarışmadan ayrılmak zorunda kaldığı haftadan birinci olan Serenay ve bu haftanın birincisi Anıl Berna’yı elemeye çıkardı. Bunun akabinde ise halk oylaması sonucu en az oyu alan Almeyda yarışmadan elenen isim oldu.

  Survivor allstarda haftanın birincisi Anıl olurken ortaya çıkan durum herkesi şaşırttı.

 • #22039
  Melike
  Melike
  Katılımcı

  merve oflaz karşısında almeydaya yazık oldu gerçekten. ödül oyunları da dahil olmak üzere oyun alamayan kişi merve offfffff. ama elene almeyda. üstelik son yarışmalarda almeyda performansını ciddi derecede artırmıştı. yazık oldu ya survivor allstardan elenmesi gereken kişi merve oflazdı :@

 • #22276

  Ceren
  Katılımcı

  Benim favorim Hilmicem.Şöyle bir balıyorum kadroya eğer değişmezse ondan başka normal insan göremiyorum 🙂

  Ünlüler

  Merve Aydın: Daha önceki Survivor’da arkadaşım dostum dediği Serenay’a son dakika golü atmış ve onun elenmesine sebep olmuştur.Çok hırslı içten pazarlıklı ve bencil.

  Pascal: Yarışlardaki performansı çok düşük, ama bir yarış kazandığında çok rahat küfür edebilen insanların duygularını düşünmeden hareket eden bir insan.

  Anıl: Geçen katıldığı Survivor’da sessiz, sakin ve kendi halinde bir çocukken Gizem Karaca ile yaşadığı ilişkiden midir bilinmez palazlanmış:) Şu an karşımdaki  hırslı,bencil ama hala saf bir Anıl.

  Merve Oflaz: Yarışlarda zaten yok.Ama kendini çok güçlü zannediyor ve ünlüler adasındaki gruplaşmanın baş kahramanlarından biri.

  Hakan: Hayatımda hakan kadar ispiyoncu,oyuncu,kendini beğenmiş bir karakter görmedim.

  Berna: Tek bir cümle yeterli bu insana. Sahra haklıymış.

  Doğukan: Geçen seneki Survivor Doğukan’dan eser yok,iz yok. Sürekli mutsuz sürekli depresif tavırlar sergiliyor.

  Serenay: çok fazla demogoji ve duygu sömürüsü yapan,Türk halkının dini ve vicdanını iyi bildiği için bunları kullanan bir insan

  Gönüllüler

  Turabi: Çok fazla plan yapan, içten pazarlıklı,kendi çıkarı için insanları hiç çekinmeden kullanabilen biri.

  Bozok: Yaşının adamı değil.

  Hasan: Kendi kendine triplere giren çok fazla evhamlı ve varlık gösterebilmek kavga çıkarmaya çalışan sürekli arkadan konuşan biri.

  Taner: Aman Allahım Taner.. Nasıl şampiyon olduğu anlaşılmayan var mı yok mu göremediğimiz,sırtını turabi ve Hilmiceme dayamış biri.

  Sahra: Çok fazla egosu olan hırslı fakat hırsını kontrol edemeyen anlayışsız kindar ve başarısız biri.

  Nadya: İyi kız aslında ama favori olamayacak kadar iyi varlık gösteremeyecek kadar silik bir karakter.

  Begüm: Hiç bir işe yaramayan ama kendini şampiyon zanneden, çok güzel hitabeti olduğunu zanneden fakat hiçbir şey anlatamayan Duygu gibi..

  Özlem: Her işte uzman olduğunu zanneden her oyunun hocası olduğunu idda eden fakat başarıları sınırlı olan bir yerine birşey olacak diye çok korkan Survivor olamayacak kadar narin(vücut olarak değil:) bir insan

  HİLMİCEM : Adam gibi adam sözünün eri,arkadaş canlısı dostluğa önem veren ve yarışmalarda bir panter gibi yarışan yakışıklı sempatik bir arkadaş 🙂

   

 • #22362
  Melike
  Melike
  Katılımcı

  Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler aday olarak Sahra yı çıkardı. bu duruma göre halk oylamasında 1. olan kişi sahranın karşısına bir başka aday çıkaracak ve kimin eleneceği bundan sonra belli olacak.

  Ayrıca bu geceki yayında oldukça şaşırtıcı bir olay oldu. iki takım arasında erkekler ve kızlar olarak iki farklı kategoride yapılan sembol oyununda bayrak kapma sırasında Hakan a sert müdahalede bulunan Turabi bu hafta tüm yarışmalardan dikalifiye edildi. Acun Ilıcalı, dokunulmazlık oyunu öncesi Turabi’nin bu hafta yapılacak hiçbir oyunca yarışamayacağını ve aynı hareketi bir daha tekrarlasa Survivor Allstar dan tamamen diskalifiye olacağını belirtti.

  Bunun üzerinde her gönüllüler Turabi’nin eksik olması ne kadar fark etti bilinmez dokunulmazlık oyununu kaybetti. Bu hafta bir kişiyi yollamak zorunda kaldı.

  Bakalım salı günü yapılacak konseyde halk oylaması ile 1. kim olacak ve Sahra’nın karşısına kimi çıkaracak ve tabi ki bunun sonunda da kim adaya veda edecek yakından göreceğiz.

 • #22594

  nurdan
  Katılımcı

  survivor allstarda en çok beğendiğim yarışmacı anıl. gerçekleri söylüyor ve gereken yerde gereken cevabı veriyor. ünlülere aslında bir anlamda üzülüyorum. neredeyse başlarına gelmeyen kalmadı. ahmet dursunun yarışmayı bırakmak zorunda kalması, anılın ayağının sakatlanması ve takımda merve oflaz gibi bir kişinin olması. takımı ikiye böldüğü gibi yarışma kazanılsa da her şey iyi olsa da serenay ve hakanı dolduruyor. bu nedenle adada sürekli problem yaşanıyor. doğal olarak da sıkıntıların ve tartışmaların sonu gelmiyor.

 • #22600
  Buse
  Buse
  Katılımcı

  Bu akşam yani 07 nisan 2015 tarihli survivor allstar eleme gecesinde elenen kişi Taner oldu.

  survivor-allstar-elenen-yarismaci-taner-resim

  Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler kendi aralarında yaptığı oylama ile Sahra’yı aday çıkardı. Bunun ardından sıra halk oylamasına geldi ve halk oylamasında en çok oyu alarak 1. olan Hasan, Sahra’nın karşısına Taner’i çıkardı. Bunun sonucunda elemeye çıkan Sahra ve Taner arasında gerçekleşen elemede halktan Sahra’ya göre az oy alan Taner elendi.

  Tüm haftanın sonucunda survivor allstar elenen yarışmacı Taner, ancak her şey bununla sınırlı değil. Gönüller takımından Turabi neredeyse yarışmadan diskalifiye olmaya davetiye çıkarmaya devam ediyor. Hakan ve Hasan ile yaptığı konuşmalarda sinirlerine hakim olamayan Turabi davranışları sonrasında Acun Ilıcalı’dan bir kez daha uyarı almak zorunda kaldı. Turabi survivor allstar yeni haftada tüm yarışmalardan diskalifiye edilmiş ve yarışma hakkı elinden alınmıştı. Ayrıca kişisel dokunulmazlık oyununda da oynayamamıştı. İşin açıkçası Turabi beklenmedik bir şekilde survivordan diskalifiye olabilir. Tabi bunu ilerleyen haftalar gösterecek. Bakalım, Turabi sinirlerine hakim olabilecek ve survivor allstarda kalabilecek mi?

  Hep birlikte yakından göreceğiz.

 • #22607

  seddi
  Katılımcı

  konseyi izledim ve bu zamana kadar birçok kişinin beklediği şeyi sonunda hasan yaptı. turabinin nasıl biri olduğunu nasıl bir insan olduğunu net ve açık bir şekilde anlattı. tabi gerçekleri duyunca dayanamayan turabi küplere bindi 😀

  hasanın 1. olmasına çok sevindim. sonunda hak etmeyen birinin adadan gitmesini sağladı. gönüllülere hiçbir katkısı olmayan taner en sonunda elendi. 🙂

 • #22608
  Buse
  Buse
  Katılımcı

  Dün gece Survivor Allstar konseyinde Gönüller SMS Sonuçları;

  1- Hasan
  2- Turabi
  3- Begüm
  4- Özlem
  5- Hilmicem
  6- Sahra
  7- Taner
  8- Nadya
  9- Bozok

 • #22615

  noname
  Katılımcı

  ohhh ya sonunda gidebildi taner. yalniz hasan in 1. olmasi buyuk surpriz oldu :))

 • #23623
  Buse
  Buse
  Katılımcı

  15 Nisan 2015 Survivor Allstar Yayını

  Pazar akşamı yapılan dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler, konseyde bir aday çıkarmak zorunda kalmıştı. Bunun ardından
  ünlülerin kendi aralarında yaptıkları oylamada Berna ve Merve Oflaz 4’er oy alarak her ikisi de elemeye çıktı. Bu akşam
  yapılan konseyde ise 1. olan yarışmacı Anıl oldu.

  Anıl, Berna ve Merve’nin karşısına Hakan’ı çıkardı. Bunun arkasından halktan en az oyu alanın eleneceği konseyde ise yarışmaya vedan eden isim Merve Oflaz oldu. Survivor allstar elenen yarışmacı Merve Oflaz 8 hafta adada kalmasından sonra survivor allstar a veda etti.

  Ayrıca gönüllüler, salı günündeki ödül oyununu da kazanarak üst üste 5 yarışmayı kazanmış ve neredeyse ünlülere kazanmayı
  unutturdu. Survivor allstar gönüllülerin üstünlüğü ile devam ediyor, bakalım ilerleyen haftalarda ünlüler kendilerini
  toplayabilecek mi?

 • #23624
  Buse
  Buse
  Katılımcı

  15 Nisan 2015 Yayınlı 7. Hafta Survivor Allstar Ünlüler Sms Sonuçları

  1- Anıl

  2- Berna

  3- Serenay

  4- Merve Aydın

  5- Hakan

  6- Pascal Nouma

  7- Doğukan

  8-  Merve Oflaz (elenen yarışmacı)

 • #24349

  pandora
  Katılımcı

  1 turabi

  2 hilmicem

  3 bozok

  4 begüm

  5 nadya

 • #24681
  Buse
  Buse
  Katılımcı

  Geçtiğimiz pazar günü yapılan dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler, eleme konseyinde bir arkadaşlarını eleme için aday göstermek zorunda kaldı. Bunun üzerine yapılan oylamada 4 oy Hasan, 4 oy ise Bozok için çıktı. Hal böyle olunca elemeye Hasan ve Bozok çıkmış oldu.

  Birleşme partisi öncesinde yapılan bu akşamki son konseyde ise halktan en fazla oyu alarak haftanın 1.’si olan Hasan, elenmekten kurtulmuş oldu ve bunun sonrasında kişisel dokunulmazlık oyununu kazanan Nadya’da Hasan’la beraber bir isim söyemeye hak kazandı.

  1. olan Hasan Turabi’yi ismini
  Kişisel dokunulmazlık oyununu kazanan Nadya ise Özlem’in ismini söyledi.

  Özlem, Turabi ve Bozok arasında gerçekleşen elemede, halktan en az oyu alan isim Özlem oldu ve adaya veda etti. Bu hafta Survivorda elenen yarışmacı Özlem oldu ve birleşme partisi öncesi yapılan son konseyde adaya ve Survivor’a veda etmek zorunda kaldı.

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.