Spermin Cilde Faydaları Nelerdir?

Anasayfa Forum Güzellik Cilt Bakımı Spermin Cilde Faydaları Nelerdir?

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son Nazan Karakaya Nazan Karakaya tarafından 3 hafta 4 gün önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazılar
 • #52215
  Nazan Karakaya
  Nazan Karakaya
  Yönetici

  Spermin Cilde Faydaları Nelerdir?

  Yanlış duymadığınız sperm sahip olduğu zengin içeriği ile oldukça cilde faydalı. Hatta birçok kadının sperm ile cildine ayrı bir hava kattığını belirtmek mümkün. Spermin cilde faydaları oldukça fazla ve cilt üzerinde inanılmaz etkiler meydana getiriyor. Tabi bu etkileri gözle görülür hale getirmek için düzenli bir kullanım gerekiyor. Şimdi, sperm ile gelen güzellik olarak adlandırılan yeni akım için neler söylenebilir? daha yakından bakalım.

  Spermin Cilde Faydası Var Mı?

  Bu konuda çeşitli söylentiler olsa da spermin cilt için birtakım faydalarını olduğunu söylemek mümkündür. Spermin daha önce duymadığınız faydaları şu şekilde;

  • Sperm içerisinde yer alan kalsiyum ve çinko sayesinde diş çürüklerine olumlu etkiler sunar. Bunun yanında henüz taze olan spermi diş macunu ile birleştirerek dişlerinize uyguladığınızda uzun süre dişlerinizi koruma altına alabilirsiniz.
  • Cilt üzerinde kırışıklık önleyici etkileri olan sperm, ayrıca cildi önemli ölçüde yumuşatır ve pürüSüz bir yapı kazanmasını sağlar.
  • Diğer yandan sperm içinde yer alan ve spermidin olarak adlandırılan madde cildin yaşlanmasını geciktirmekte ve bunun yanında cildi gençleştirme konusunda önemli etkiler sunmaktadır. Ayrıca cilde gözle görülür bir şekilde canlılık verdiğini söylemek mümkündür.

  Sperm hem üretildiği organ hem de yapı itibari ile cilt bakımında kullanılması zor olan bir görünüm ve yapıda olsa da kullanıldığında oldukça önemli etkiler gösterdiğini ve cilde faydalı olduğunu kabullenmek gerekiyor.

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.