Protez Saç Kullananlar Yardıma İhtiyacım var

Anasayfa Forum Güzellik Saç Bakımı Protez Saç Kullananlar Yardıma İhtiyacım var

Bu konu 11 yanıt ve 7 izleyen içeriyor ve en son Semra Semra tarafından 4 gün 11 saat önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazılar
 • #52335
  Semra
  Semra
  Katılımcı

  Evet arkadaşlar çok sevdiğim bir arkadaşım protez saç yaptırmak istiyor. Bu konuda çok bilgi sahibi olmadığım için buradan sizlere sormak istedim. Saç protezi kullananlar yada bu konu hakkında yorumu olan varsa yazarsa çok memnun olurum?

  Anladığım kadarıyla saç protezi gerçek saçtan yapılan ve gerçek saç gibi şekil verebileceğimiz bir ürünmüş basit bir şekilde yapıştırılıp dilediğiniz gibi şekil vermenize olanak sağlıyormuş.

 • #52336

  Aysel
  Katılımcı

  Sevgili Semra bir süre önce saç bakımı konusunda destek almaya ihtiyaç duyduğumda saç protezi ismini ilk olarak kuaförümden duymuştum. Saç protezini kullanan bir müşteri de o anda kuaförde olunca saçlarını gördüğümde inanamamıştım. Her ne kadar ben eşim için saç protezi kullanmayı düşünsem de kadınlar tarafından da kullanıldığını duymuştum. Fiyatının biraz abartılı olduğunu söyleyebilirim.

  • Bu yanıt 4 gün 11 saat önce önce  Aysel tarafından değiştirildi.
 • #52338
  Buse
  Buse
  Katılımcı

  Benim eski erkek arkadaşım saç protezi kullanıyordu. Saç protezi sadece keller için değilmiş. Saçlarının yoğunluğundan ve yapısından memnun olmayanlarda saç protezi kullanabiliyormuş. Eğer bu konuda destek almak isteyen olursa özel mesaj yoluyla arkadaşımın numarasını yazabilirim.

 • #52339
  Kubra
  Kubra
  Katılımcı

  Peki ama saç protezi kullananlar var mı? Benim merak ettiğim (aslında eşim için soruyorum) saç protezi fiyatları ne kadar? Bu konuda destek olursanız sevinirim.

 • #52340
  Aysun
  Aysun
  Katılımcı

  Açılın! İşin uzmanı geldi. Saç protezi (yani bizim deyimimizle protez peruk) konusunda uzmanım. Uzun süre bu işi yapan bir firmada çalıştım. Çek Cumhuriyetine eğitime bile gittim.
  Bu konuda şunu söyleyebilirim ki saç protezi konusunda kaliteli bir firma bulmak çok çok çok çok zor.
  Saç protezi fiyatları minimum 3.000 TL’den başlıyor. Daha uygun fiyatlı saç protezi yapan yerlerde var ama saçın kalitesi ve dayanıklılığı da soru işareti tabi ki bu konuda sorularınız olursa cevaplandırmak için bekliyorum.

 • #52341
  Kubra
  Kubra
  Katılımcı

  Cevabın için teşekkür ederim. Eşime sorduğumda o paraya saç ektiririm demişti fiyat farkını görmek beni biraz geriyor açıkçası bi de ne kadar dayanacağını da bilemiyorum.

 • #52342
  Aysun
  Aysun
  Katılımcı

  Tabi ki bu fiyata saç ektirme işlemine başlayabilirsiniz. Bu konuda yani saç protezi konusunda hizmet veren son derece kaliteli firmalar bulunduğunu da söylemek gerekiyor. Bu sebepten uygun olanı satın almaktansa kaliteli olanı yaptırmak gerekiyor. Saç protezi konusunda faaliyet gösteren bu firmalar kafa yapınızdan tutunda saç renginize kadar detaylı çalışıyor. Ortaya çıkan ürünler çok çok güzel de olabiliyor. Çok tutarsız da…

 • #52343
  Kubra
  Kubra
  Katılımcı

  İnternette saç protezi konusunda çok olumsuz yorum bulduk. Eşim biraz tedirgin açıkçası bu olumsuz yorum yapan kişilerin bir kısmı görsellerle de saç protezi yorumları yapmışlar. Haliyle geriliyoruz.

  • #52344
   Beren
   Beren
   Katılımcı

   açıkçası ben bugün foruma saç protezi yorumları ile ilgili başlık açmak için gelmiştim. Böyle bir başlıkla karşılaşınca şok oldum doğrusu! Yine de şunu söyleyebilirim ki bazı kişiler saç protezi yaptırdıktan sonra çok zor durumlara düşmüşler.
   Hatta hiç saç protezi kullanmayı beceremeyenler bile var. Hal böyle olunca protez saç konusu ben de eşimde de ciddi bir tedirginlik yaşatıyor. Bu sebepten yaptırmaktan vazgeçmek üzereyiz. İstanbul’da gittiğimiz firma pek çok video ile bizi ikna etmeyi başardı. Yine de işte internetten araştırınca saç protezi konusunda yapılan olumsuz yorumlar kadar olumlu yorumlarında olması kafamızı iyice çorbaya çevirdi.

 • #52345
  Sevcan
  Sevcan
  Katılımcı

  Kadınlarında yaptırdığını duymuş olsam da erkekler için saç protezi konusunda yapılan olumsuz yorumlara bakınca neden biraz daha para verip saç ektirmek dururken protez saç yaptırayım diye düşünmeden edemiyorum.

 • #52346
  Aysun
  Aysun
  Katılımcı

  Aslına bakarsanız protez saç birkaç farklı yönü ile saç ekiminden ayrılıyor. Herşeyden önemlisi protez saç sizin gerçek saçınız olmuyor. Şekillendirmek istediğiniz bir saç olduğu için onu istediğiniz gibi oluşturabiliyor ve yeniden şekil verebiliyorsunuz. Daha önce birkaç kez bahsettiğim üzere hem pahalı hem de daha farklı bir ürün olarak ortaya çıkıyor.

 • #52347
  Semra
  Semra
  Katılımcı

  Yorumlara şöyle bir göz gezdirdim de, aslında benim protez saç beklentim biraz daha farklı. Saç ektirmek istemiyoruz, çok başarılı saç ekim örnekleri de var. Yine de bizim henüz saç ektirecek kadar kellik durumumuz yok. Biz protez saç sayesinde hem gür hem de dikkat çekmeyecek bir saç beklentimiz var. Tabi ki uygun fiyatlı olması da öncelikli tercih nedenimizdir.

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.