İşte Benim Stilim'de Hangi Yarışmacıyı Destekliyorsunuz?

Anasayfa Forum Medya Diziler İşte Benim Stilim'de Hangi Yarışmacıyı Destekliyorsunuz?

Bu konu 10 yanıt ve 10 izleyen içeriyor ve en son  Anonim tarafından 3 yıl 9 ay önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazılar
 • #20678
  Nazan Karakaya
  Nazan Karakaya
  Yönetici

  İşte Benim Stilim’de bu gece elenen yarışmacı Özden oldu.

  Siz hangi yarışmacıyı destekliyorsunuz?

  iste-benim-stilim-yarismasi-resim

 • #20969
  Filiz Kalmak
  Filiz Kalmak
  Yönetici

  Çok saçma sapan bir program o yüzden hiç izlemeye gerek duymuyorum 🙂

 • #20984
  Nazan Karakaya
  Nazan Karakaya
  Yönetici

  Bence kadınlara kombinler konusunda bilgi veriyor. Bunun yanında özellikle moda konusunda uzman jüri neyin neyle uyum sağlayacağını güzel bir şekilde açıklıyor.

 • #21418
  Kubra
  Kubra
  Katılımcı

  evet zaten programı izleyen tüm kadınlar o tarzlarda giyiniyor ya, sürekli tarz olacağız diye kendilerinden geçiyorlar resmen gerçekten saçma bencede filiz e katılıyorum ben :)))

 • #21654

  hasret
  Katılımcı

  gerçekten bu giydiklerinizin kaçını dışarıda giyebilirsiniz ya ? burası Türkiye ya boşuna kendinizi yormayın mahalle baskısı sizi bitirir valla 🙂

 • #21673
  Yaren
  Yaren
  Katılımcı

  kızlar bu konuda size katılmıyorum. dışarıda giyemeyeceğiniz giysiler sadece gala gecelerindekiler olabilir. bu konuda size katılıyorum ancak hafta içi yayınlarında farklı kombinler var ve çoğu dışarıda günlük hayatta giyilebilecek kombinler ya da elbiseler.

  örneğin işte benim stilimin geçen sezonunda nur bozar ın giydiği pek çok kombin günlük hayatta rahatlıklar kullanılabilecek kombinler bence.

  • #21678

   necla
   Katılımcı

   yaren bence hasreti demek istediğini sen yanlış anlamışsın o kadar uyumsuz şeyler giyiyorlar ki bunların farkında bile değiller resmen. tabiki nur bozar benimde favorimdi ona birşey diyemem. onu istisna olarak kabul edelim bence…

 • #21770

  rabia
  Katılımcı

  show tv  de yapılan çakma bu tarz benim nasıl yayından kalktı ama 🙂 resmen acun adamları bitirdii.:)

 • #21866
  CANKİZ
  CANKİZ
  Katılımcı

  favorim zeynep. gerek tarzı gerekse de oradaki saçma sapan insanlarla başa çıkması ile. nihal öldürdü beni ya her şeye bi yorum her lafa atlama. ne kadar saygısız bir kız ya. insan bir an olsun objektif olmaya çalışır. cephe aldığı insanların hiçbir şekilde hakkını verip yorum yapmıyor beğense dahi beğenmedim diyor. bu çok bariz bir şekilde ortadaki o da zaten dün gece yapılan gala gecesinde elendi.

  işte benim stilim yarışması elenen ismi nihal olduğunda en çok sevinenlerden biri ben oldum diyebilirim. ayrıca yorumumda elenen kişi hakkında da zevkle ve keyifle bilgi vermek istedim 😀

 • #21868

  sevimlikiz
  Katılımcı

  nihalin eleneceği belliydi zaten boş boş yorumlar 19 yaşındaki kız millete laf atıyor ordan biz çıkıp iki laf etsek edepsiz oluruz. bu kız etmediği laf kalmadı. böylesiherkes için iyi olur inş 🙂

 • #26522

  Anonim

  hiç sevmiyorum programı.. sürekli birilerinin şu bununla olmaz gibi cümlelerle eleştirmesi saçma geliyor bana. çok aykırı olmadığı sürece herkes kendini nasıl mutlu hissediyorsa öyle giyinmeli. hem zaten moda dediğimiz şeyde bir şey bir kaç kişinin hayal ürünüdür. bunu bile bile birilerinin yönlendirmesi veya akıl vermesi ile giyinmek çok gereksiz bence.

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.