Burun Estetiği Yaptıranlar

Anasayfa Forum Güzellik Estetik Burun Estetiği Yaptıranlar

Bu konu 4 yanıt ve 5 izleyen içeriyor ve en son  Anonim tarafından 3 yıl 9 ay önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazılar
 • #20115
  Serap Ballı
  Serap Ballı
  Yönetici

  Burun estetiği yaptıran arkadaşların varsa önerilerini yazmalarını istiyoruz.

  Hangi doktoru tavsiye ederler ?
  Neden burun estetiğine ihtiyaç duydunuz?
  Şuan estetik ameliyat olduğunuzdan dolayı memnun musunuz?

  Bu gibi soruların cevaplarını herkes gibi bizlerde merak ediyoruz. Bizlerle paylaşırsanız sevinirim.

 • #21236
  Melike
  Melike
  Katılımcı

  genelde estetik cerrahlara ameliyat olunmasını tavsiye ediyorlardı geçtiğimiz yıl bende burnumdan nefes alma konusunda sıkıntı yaşadığım için ameliyat oldu. benim burnumda et vardı. kulak burun boğaz doktorlarının ameliyat sırasında hassas davranmadıklarını söyledikleri için estetik cerrah bir doktora ameliyat olmamı tavsiye ettiler.

  ilk 2 gün sonuçta her ne olursa olsun küçük bir operasyon gibi gözükse de ameliyat olduğu için ağrım oldu. tabi belirli oranda da kanama meydana geldi. ancak iyileşme sürecinden sonra nefes almam düzeldi ve gayet memnunum.

  burun estetiği ya da burnunda problem yaşadığı için ameliyat olmayı düşünen arkadaşların estetik cerraha ameliyat olmalarını tavsiye ederrim.

 • #21431
  Birsen
  Birsen
  Katılımcı

  benim kardeşim de burun ameliyatı oldu yeni sayılır hatta. 1 gün kadar ağrısı oldu ve burnunda silikon tampon kullanıldı. o yüzden ameliyat sonrası pek zorluk çekmedi ve tampon alınma zamanı da çok rahat bir şekilde tamponları alındı. doktor önceden bez tampon kullandıklarını ve tamponları alırken hastanın çok zorluk çektiğini söyledi. silikon tamponların alınması daha kolaymış ve hasta acı hissetmiyormuş. zaten bizzat yaşadık ve gördük.

  o yüzden burun estetiği ya da burun ameliyatı olacaklara öncelikle estetisyene ameliyat olmalarını tavsiye ediyorum. ayrıca silikon tampon olayını da doktora sorsunlar.

 • #21516

  ebruliiii
  Katılımcı

  burun kemiğim yamuktu bende doktora gittim kırılıyormuş galiba burun estetiği yaptırmak daha mı iyi olur bir yandan da korkuyorum kırılma sorunun dan dolayı 🙁

 • #26417

  Anonim

  ben iki yıl önce burun estetiği ameliyatı oldum.  kemik eğriliği sebebi ile nefes alamadığım için ameliyat olmam gerekiyordu estetik ile beraber yapılmazsa çok ciddi görüntü bozukluğu kalıyordu. işte bu sebeple yaptırdım. çok memnunum doktorum daha önceden ablamın doktoruydu. antalyada kendisi. çok iyidir. bir doktordan öte arkadaş gibidir.

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.