Adet Söktürücü İlaçlar Neler?

Anasayfa Forum Sağlık Kadın Sağlığı Adet Söktürücü İlaçlar Neler?

Bu konu 3 yanıt ve 4 izleyen içeriyor ve en son  noname tarafından 3 yıl 10 ay önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazılar
 • #22439
  Nazan Karakaya
  Nazan Karakaya
  Yönetici

  Arkadaşlar, son iki dönemdir oldukça geç adet oluyorum ve olmayınca inanılmaz derecede stres ve sıkıntı yapıyor. Adet söktürücü ilaçlar hakkında bilgi verecek olan var mı? adet söktüren ilaçlar hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Kendi denediğiniz ve olumlu sonuçlar aldığını adet söktürücü ilaçlar konusunda bilgi verirseniz sevinirim.

 • #22445
  Buse
  Buse
  Katılımcı

  ben 3 ay üst üste adet sorunu yaşadım. en sonunda doktora gitme gereği duydum. normalde adet zamanım geldiği halde bir türlü kanama olmuyordu. 2 hafta geciktiği zamanlar oldu. doktorum bana farlutal verdi ve kullanmamdan 2 gün sonra kanama oldu. şu an problem yaşamıyorum. ama yaşadığım zamanlarda doktorum kullanmamı tavsiye etti.

 • #22448

  zumre
  Katılımcı

  aynı sorunu bende yaşadım ve bitkisel bir yol önerdiler. civanperçemi otu kullanmanızı tavsiye ederim. otun suyunu kaynamış su içerisine koyarak içtikten sonra kanama meydana geliyor. civanperçemi adet söktürücü bitkiler arasında en çok bilineni diyebilirim.

 • #22555

  noname
  Katılımcı

  ben kanamam olmadigi zamanlar adet sokturucu ilaclar kullanmiyorum. ada cayi iciyorum genelde ise yariuor. cok zaman gecmeden adet oluyorum.

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.