3 Adamın Konukları 4 Nisan

Anasayfa Forum Medya Diziler 3 Adamın Konukları 4 Nisan

Bu konu 2 yanıt ve 3 izleyen içeriyor ve en son Melike Melike tarafından 3 yıl 9 ay önce tarihinde güncellendi.

• Yazar
    Yazılar
    Buse
    Buse
    Katılımcı
    3-adamin-konuklari-resim
    3 Adamın Konukları

Her cumartesi 23:15’te canlı yayınla sevenleri karşına çıkan 3 adamın konukları belli oldu.

Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın sunuculuğunu üstlendiği 3 adamın konukları;

Vizyona yeni giren Güvercin Uçuverdi filminin başrol oyunları olan Atalay Demirci ve Tuvana Türkay. Bunun yanında “Benim Ol” şarkısı ile beğeni toplayan Edis Görgülü ve Yetenek Sizsiniz yarışmasının 5. sezon yarışmacıları ve birincileri olan Kıvanç ile Burak. Ayrıca Cuma günü büyük final yapacak İşte Benim Stilim yarışmasının birincisi de yine 3 adamda olacak.

Aysun
    Aysun
    Katılımcı

benim ol şarkısı bu adamın mıydı ya. sürekli duyuyorum bu şarkıyı ritmi çok hoşuma gitmişti. 1 dk 🙂

hıh buldum şarkıyı youtube dan hem izleyin hem dinleyin kızlar :))

Melike
    Melike
    Katılımcı

edis çok iiydi. tabi atalay demirci ve tuana. ama kıvanç ve burak için aynı şeyleri söyleyemicem. artık şu tahmin etme ilüzyonlarından bıkmadık mı ya. kutunun zarfın ne bilim bir kasanın içinde tahmin. nerden bilicez daah önceden bunların ayarlanmadığını. daha kaliteli ilüzyonlar yapılmalı artık. akılda soru işareti bırakmayacak.

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.