Kombin Önerileri: Deri Etek Kombinleri 2016 Modası

Kombin Onerileri Deri Etek Kombinleri 2016 Modasi Resim
Kombin Önerileri Deri Etek Kombinleri 2016 Modası

Kombin denince akla birçok farklı parça geliyor. Tabi bunların başında son zamanlarda kadınların üzerinden düşürmediği deri parçalar da ayrıcalıklı bir konumda. Deri etekler özellikle kadınların son yıllarda modaya kattığı özel parçalardan sadece biri. Peki, deri etek kombinleri hakkında neler söylenebilir. Yeni yıla adım attığımız bu günlerde hem ilkbahar hem de yaza özel kombinler düşünülmeye başladı bile. Deri etek kombinleri 2016 yılında modanın neresinde yer alıyor? Biraz buna bakalım ve sizlere oluşturabileceğiniz kombinler üzerinde bazı öneriler aktaralım.

Deri Etek Kombinlerine 2016 Bakışı

Deri eteklerin kendi içlerinde farklı tasarımları olduğunu söyleyebiliriz. Farklı kesimler kadar özel detaylar eklenmiş modelleri de bayanların ilgisini çekmeyi başarıyor. Özellikle katlamaları deri etekler son yılların revaçta olan tasarımları arasında.

deri-etek-kombinleri-2016-resim

Öncelikle geniş basenlere sahipseniz, pileli deri etek modellerini tercih etmelisiniz. Bunun yanında uzun boylu hanımlar için dizlerin altına kadar uzanan deri etekler oldukça şık bir görüntüye sahip olmaya yardımcı olur.

pileli-deri-etek-kombinleri-resim

Beyaz taş işlemeli bluzlar deri etek kombinleri arasında en çok ilgi gören kombin alternatifleri olarak karşımıza çıkıyor. Siyah deri etekle beyazın buluşması kombinlerin daha etkili olmasında fayda sağlayan parçalar. Ayrıca bluzlarınızı siyah renkte seçerek yine siyah deri etekler ile hoş kombinler oluşturabilirsiniz. Tabi seçilen bluzun dar kalıpta olmasını özellikle tavsiye ediyoruz.

Kombinler sadece bluzlarla yapılmıyor tabii ki. Bluzların yanında açık renk gömlek modelleri de şık kombinler oluşturmanıza olanak sağlayacak. Deri etek kombinleri 2016 modasında özellikle yarı transparan krem beyaza dönük gömleklerin deri etekler ile sağladığı uyum ayrı bir yer tutacak gibi. Ayrıca kahverengi deri etek, kalem deri etek ve anvelop deri etek modellerinin çok hoş kombinler oluşturma konusunda diğer yardımcılarınız arasında olduğunu unutmayın.

[wp_ad_camp_1]

Deri Etek Kombinleri 2016 Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*