Kiwi Çay Makinesi – Bimde Satılan Çay Makinesi

Bimde satılan ürünlere yer vermeye devam ediyoruz. İkili bir ürün olarak karşımıza çıkan çay demleme ve kettle hakkında tüm merak edilenler burada… Kiwi çay makinesi ile daha önce uzun bir süre deneme imkanı bulduğum için elimden geldiğince dürüst bir şekilde yazmaya çalışacağım.

Bimde Satılan Çay Makinesi

Daha önce Kiwi markasının kahve makinesini kullanmış ve memnun kalmıştım. Bununla ilgili inceleme yazıma buradan ulaşabilirsiniz. Gerçi o ürüne ulaşabilmek için A101 mağazalarından alışveriş yapmak gerekiyordu ama yine de marka aynı olunca çok fark edeceğini düşünmüyorum.

Ürüünün 900 ml’lik bir demlik haznesi bulunuyor. 4-5 kişilik bir ailenin bile çay ihtiyacını tek başına rahatlıkla karşılayabiliyor. Zaten anlaşılacağı üzere bu ürünün son zamanlarda piyasaya sürülen çay demleme makinelerinden çok da farkı bulunmadığının altını çizmek istiyorum.

Tasarruflu Bir Cihaz

Tasarruflu demleme sistemine sahip olmasının yanı sıra sizi pek üzdüğünü söyleyemem. Bu sebeple yeni bir ürüne ihtiyacınız varsa çekinmeden bu üründen destek alabilirsiniz. Su ısıtma haznesi ise yaklaşık 2 litre (1.8 litreymiş) olarak karşımıza çıkıyor. Hem çay demleme hem de su ısıtma özelliğinden yana kullanmak istediğiniz zaman yeterli olabiliyor.

Ergonomik – Ekonomik ve Kullanışlı

Rezistansının gizli olması temiz su ısıtmayı sağlıyor. Aşırı ısınmada karşı devreye giren koruma sistemi hem kullanış hem de güvenli sunuyor. Hem su ısıtmak için rahatlıkla kullanıyor olmanız da bir diğer avantajı olarak dikkatleri üzerinde topluyor. Üstelik fiyatı ile kıyaslandığında bu ürünün son derece ekonomik ve farklı bir ürün olduğunun da tekrardan altını çizmek gerekiyor. Kiwi çay makinesi incelmesi hakkında sıra fiyatları bölümüne geldi…

Bimde Satılan Çay Makinesi Fiyatı

Bu ürünün fiyatının 99 TL olarak belirlendiğinin altını çizmek gerekiyor. Bunun dışında Bonus, maximum ve world karta 6 taksit imkanı ile sizi karşılıyor. Hazır konusu açılmışken 2200 watt ve 2 yıl garanti ile aklınızda herhangi bir soru işareti oluşmaksızın bu ürünün avantajlarından faydalanmanız mümkün olmaktadır. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için bu ürün adına açtığımız Kiwi markasına yan tarafta bulunan markalar bölümünden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*