Kışlık Etek Modelleri 2016 Tasarımları

 Kışlık Etek Modelleri 2016 Tasarımları

Yıllar yılı kadınların kullanmaktan mutlu oldukları kıyafeti olan etekler, bu yıl çok hareketli. Özellikle bu yılın kışlık etek modelleri öylesine iddialı ki, gardırobunuz için üçer, dörder tane alacaksınız.

Kışlık Etekler

Bu yılın etek modelleri kullanışlı olmasının yanında, oldukça da şık. Kışlık etek modelleri 2016 içerisinde; kışlık etek modelleri uzun, maxe etekler, çan etekler, verev etekler, pileli etekler… Mevcut. Beden tipinize göre etek modelinizi seçip, şık kombinler oluşturabilirsiniz.

Eğer kış etek modelleri içerisinden diz altı çan etekleri seçerseniz, bu etekleri uzun çizmelerle kullanmanızı öneririm. Şık bir o kadarda rahat olan bu kombini, salaş bir hırka ile tamamlayabilirsiniz.

Giyinmeyi seviyor ve şık olmak sizin idealinizse, sizlere önereceğim etek modellerini gardırobunuzdan eksik etmemelisiniz. Olmazsa olmaz etekleriniz içerisinde;

Verev etekler olmalı. Boy olarak ayak bileğinize kadar uzun olanları tercih etmenizi öneririm. Çünkü bu boy etekleri, kullanacağınız aksesuarla, gündüzden geceye taşıyabilirsiniz.

Pileli eteklerin modası kolay kolay geçmez. Bu eteklerden birer tane elinizin altında bulundurmanızı öneririm. İster klasik gömlekle bu etekleri kombinleyin, ister sade bir bluzla. Her durumda da şık olacağınız garanti.

[wp_ad_camp_1]

Kışlık Etek Resimleri

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın