Kadınların Öpülmesinden Hoşlandığı Yerler Nelerdir?

Kadinlarin Opulmesinden Hoslandigi Yerler Nelerdir Resim
Kadınların Öpülmesinden Hoşlandığı Yerler Nelerdir?

Aşkın kalbe götürdüğü yol sadece dudaklardan geçmez, bazı bölgelerde en az dudaklar kadar öpülmeyi gerektirir. Şimdi sizlere kadınların öpülmesini istediği yerler hakkında bilgiler verelim.

Kadınların Öpülmekten Hoşlandıkları Yerleri

Karın

Karnın altındaki ince dokuya hafif, can alıcı bir öpücük kondur ve kendini birden geri çek. Bu şekilde yapmakla, partnerinizin beynine birleşme mesajı gönderirsiniz ve kendinizi birden geri çekmekler zevk faktörünün ikiye katlanmasını sağlayacaksınız.

Kadinlarin Opulmesinden Hoslandigi Yerler Nelerdir1 Resim
Kadınların Karından Öpülmesi

Kulaklar

Kulağın arkasındaki hassas doku çoğu zaman fark edilmez, oradaki yumuşak deri parçasını yavaşça öpüp dilini kulak memesinde hafifçe gezdirin. Uzmanlar, seks sırasında partnerinizin kulağına tatlı ve ahlaksız sözler fısıldamanızı tavsiye ediyor.

Kadinlarin Opulmesinden Hoslandigi Yerler Nelerdir2 Resim
Kadınların Kulaklarından Öpülmesi

[wp_ad_camp_1]

Boyun

Boyun vücuttaki en hassas bölgelerden biridir, bu bölgeyi öpüp hafifçe dilinizi gezdirmekle partnerinize erotik işkence çektirmiş olacaksınız. Yapılan araştırmalara göre kadınların boyundan öpülmesi sırasında boyun çok gıdıklanır ve buraya uygulanacak her işlem istek ve heyecan uyandırır.

Kadinlarin Opulmesinden Hoslandigi Yerler Nelerdir3 Resim
Kadınların Boyundan Öpülmesi

Eller

Uzmanlara göre kadınların elinin öpülmesi cinsel ilişkide önemli etkiler gösterir. İnsanın parmak uçlarında milyonlarca sinir ucu bulunur, onları harekete geçirin. Seksologlara göre parmaklarınızı partnerinizin ağzına kaydırmanızı öneriyor. Sizde partnerinizin parmaklarını ağzınıza alın ve sonra bileklerine doğru hafif öpücükler kondurun. Böylece partnerinizi zevkten çıldırtmış olacaksınız.

Kadinlarin Opulmesinden Hoslandigi Yerler Nelerdir4 Resim
Kadınların Elinin Öpülmesi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*