Kırmızı Abiye Elbise Modelleri

Kırmızı Abiye Elbise Modelleri Resimleri (1)

Abiye modelleri arasında tek renk tasarlanan modeller, diğer abiye modellerine oranla daha çok dikkat çekmektedir. Bu modeller, özel davetlerde tercih edilmek için oldukça uygun modellerdir. Ayrıca renklerin taşıdığı anlam ve her rengin belirli bir vücut tipine ve ten rengine daha çok yakıştığı da göz önünde bulundurulduğunda tek renk abiye elbiselerin diğerlerine oranla neden belirli ortamlarda özellikle tercih edildiği açıklık kazanmaktadır. Kırmızı renk abiye elbiseler de bu düşünceler doğrultusunda tasarlanmıştır. Kırmızı renk tutkuyu ve aşkı temsil eden renk olarak bilinir. Ayrıca bu renk erkeklerdeki şehvet duygularını da kabartır. Durum böyle olunca etrafında fark edilmek isteyen bayanların en sık tercih ettiği renk kırmızı olmaktadır. Yılbaşında kırmızı renk iç çamaşırı modasının da temel sebebi kişinin çiftini en iyi şekilde etkilemek istemesidir.  Kırmızı renk özellikle evli kadınların eşlerini etkileme konusunda giyimde en çok kullandıkları renler arasında yer almaktadır. Tabi ki kırmızı renkten hoşlanmayan kadınların bu renk elbiseleri istemeye istemeye tercih etmesi söz konusu değildir. Kadın mutlu olduğu ve kendini iyi hissedeceği şekilde giyinmelidir.

2014 yılı kırmızı abiye elbise modelleri nelerdir?

Bu yılın kırmızı renk abiye elbise modellerinde oldukça dikkat çekici ve birbirinden farklı birçok abiye modeli bulunmaktadır. Özellikle straplez modeller kırmızı rengin tutkusunu en iyi şekilde yansıtan modeller arasında yer almaktadır. Bunun yanında dantelli elbiselerde kullanılan kırmızı renk tasarımının kesinlikle doğru bir tercih olduğu söylenebilir. Kırmızı abiye elbise tasarımlarındaki üçüncü öne çıkan öğe olarak daha çok tek askılı modellerde göze çarpan işleme ve süslemeler örnek gösterilebilir. Çift askılı modellerde ise kollardan gelen askılar modelin daha çok straplez görüntüsüne kavuşmasına neden olmaktadır. Şimdi bu modelleri biraz daha ayrıntılı inceleyelim.

Kırmızı renk abiyelere genel olarak bakıldığında oldukça farklı model ve tasarımda olduklarını görmekteyiz. Modellerin eteklerindeki özellikleri inceleyecek olursak her abiye modelinde olduğu gibi daha çok uzun etekli modellerin olduğu görülmektedir. Kısa veya mini etekli kırmızı abiye tasarımlarının üst kısımda tüllerle, dantellerle ve diğer ayrıntılarla farklı şekillerde süslendiğini belirtmek gerekir. Kırmızı renk abiye elbise modelleri arasında en dikkat çeken ve erkekleri en çok baştan çıkarak model olarak straplez tasarlanmış uzun etekli ve yırtmaçlı elbise modelleri ilk sırada yer almaktadır. Aynı zamanda çift askılı ve boyundan birleşik modellerdeki derin göğüs dekolteleri ve göbek kısmında pencere açıklıkları bulunan elbise tasarımı da kadının en dişi halini takınması için ideal tasarımlar arasında yer almaktadır. Tek askılı birbiri üstüne katlanmış kumaşlardan oluşturulmuş model ile sıfır yaka dar kesim kısa etek model günlük kullanıma uzun ve kısa eteklerde birer örnek olarak gösterilebilir.

Özel davetlerde en gözde kadın olmak istiyorsanız yapmanız gereken şey dantelli kırmızı elbise modellerinden birini o akşam için kullanmanız olacaktır. Ya da uzun boyunuza güveniyorsanız derin sırt ve göğüs dekoltesine sahip, yine eteğinde derin tek yırtmaç kullanılmış uzun etekli abiye modelini tercih edebilirsiniz. Tabi ki hep göz alıcı görünmek için straplez tasarımlar kadar uygun bir abiye modelini bulmak mümkün değildir. Verilen bu abiye örneklerinin tamamını uzun topuklu kırmızı ayakkabı modelleri ile tercih edebileceğiniz gibi elbise üzerinde siyah renk gibi farklı renklerde detaylar bulunuyorsa onlarla aynı renk seçerek elbise ayakkabı ve çantanın aynı renkte olmasa da bütüncül bir görüntüye kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Kırmızı elbiseler her halükarda en gözde elbiselerdir ve her yerde dikkat çeker. Bir de elbisenin tasarımı iyi bir abiye modeli olursa, tasarımındaki çizgiler ve diğer detaylar yerli yerince kullanılırsa kırmızı abiyeden daha iç gıdıklayıcı bir modeli bulmak imkansızdır.

1 yorum

  1. Kırmızı en sevdiğim renktir. Aşkım tutkunun ve bence arzunun rengidir kırmızı. Bu özelliklerine baktığımda kırmızı abiye elbise modellerinin iyi bir seçim olacağını düşünüyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*