Kilim Mobilya Oturma Grubu ve Fiyatları

 Kilim Mobilya Oturma Grubu ve Fiyatları

Dekorasyon ve mobilya alanında işinde uzman markalardan biri olan Kilim Mobilya, üretmiş olduğu birbirinden güzel mobilya ve halıları ile bizlere hizmet vermektedir. Bu yıl kuruluşunun 39. yılını kutlayan marka gelecek yıllara güvenle bakabilmenin avantajıyla kaliteli hizmet anlayışını sürdürerek Avrupa ülkeleri başta olmak üzere Irak, Suriye, Azerbaycan, Mısır gibi ülkelere yaptığı ihracatla ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktadır. Kilim Mobilya oturma grupları üretiminde de elde ettiği başarıyı fiyatlarına yansıtarak, uygun fiyata kaliteli mobilyalarda oturabilmenin lüksünü yaşayabileceğiniz ortamlar sunmaktadır. Bunu sağlamak adına her geçen yıl ve sezon kalitesini artırırken fiyat artışında o kadar da aceleci davranmamaktadır. Oturma gruplarını belirli kategoriler halinde satışa sunan markanın tavan fiyat olarak belirlediği fiyatları diğer ünlü mağazalarda ise taban fiyatlar olarak görmekteyiz. Şimdi gelin Kilim Mobilya oturma gruplarına biraz daha yakından bakalım.

Kilim Mobilya oturma grupları fiyatları nelerdir?

Kilim Mobilya ürünleri yukarıda da belirtildiği üzere belirli kategoriler halinde gruplandırıldıktan sonra satışları yapılmaktadır. Örneğin köşe takımları olarak bilinen takımlarının satış fiyatları 2100 lira ile 2800 lira arasında değişkenlik göstermektedir. Bu köşe takımları bir ikili ünite, bir üçlü ünite ve bir de köşe ünitesi olmak üzere üç parçadan oluşmaktadır. Bazı köşe takımlarında ise Hisar köşe takımında olduğu gibi bu üçlü takıma bir de tekli koltuk ilave edilmektedir.

Köşe takımlarının fiyatına yakın olarak satışa sunulan ve iki adet üçlü, iki adet de tekli kanepeden oluşan maksi takımlara sahip olabilmek içinse en az 1700 lirayı gözden çıkarmanız gerekmektedir. Maksi takımlara vereceğiniz en yüksek bedelin de 2700 lira fiyatıyla Lara maksi takım olduğunu belirtmek isteriz. Bu oturma grupları Kilim Mobilya mağazalarında satışa sunulan ve köşe takımlarına oranla daha ergonomik kullanılabilen gruplardır. Köşe takımlarının kullanılacağı alanlar genellikle belirlidir ve ünitelerin ayrı ayrı kullanımı söz konusu değildir. Maksi takımlarda ise özellikle üçlü üniteler yatak olarak da kullanılabileceği için oldukça işlevsel bir kullanıma sahiptir.

Görünüş ve kullanım açısından Kilim Mobilya oturma grubu takımları arasında maksi takımlardan bir adım önde yer alan Delüks takımlar da 2.500 – 4.000 lira civarında fiyatlandırılmaktadır. Tabi takımdaki eşyaların sayı ve model seçimlerine göre değişen ve daha da artabilen fiyatlardaki esneklik, estetik kalitenin artmasından kaynaklanmaktadır. Delüks takımlar içinde maksi takımlarda olduğu gibi üçlü iki adet ve tekli iki adet kanepeler bulunmaktadır.

Koltuk takımı olarak adlandırılan diğer bir Kilim Mobilya oturma grubu ise satış fiyatlarında 4.000 lira seviyelerini görmektedir. Taban fiyatı olarak 2.600 lira diyebileceğimiz bu grupların fiyatları üretilen modellere göre değişkenlik göstermektedir.
[wp_ad_camp_1]

Kilim Mobilya’da kendi oturma grubumuzu oluşturabilir miyiz?

Kilim Mobilya mağazalarında yukarıda açıkladığımız oturma gruplarından başka kanepe ve berjerlere tek tek de sahip olabilirsiniz. Böylece hayalinizdeki oturma grubunu kendiniz oluşturabilir veya en az bütçeyle en iyi oturma gruplarını elde edebilirsiniz.

Kilim mobilya mağazalarında satışa sunulan kanepelere 600 lira ile 1200 lira arasındaki geniş fiyat seçeneğiyle her bütçeye göre kanepe bulunabilmektedir. Ayrıca mağaza ortamında satışı tek olarak da gerçekleştirilebilen berjerlere de 450 lira ile 700 lira fiyat aralığında sahip olabilirsiniz. Böylece kendi zevkinize göre oluşturduğunuz oturma grubunda keyfinizi en iyi şekilde çıkarabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
 • zübeyde karakoç dedi ki:

  eşime dedim ki bir kilim yeter sevgilim 😀 o da gitti kilim mobilya oturma grupları aldı 😀 teşekkür ettiim

 • Arkay Çökül dedi ki:

  evlilik hazırlıkları yapıyorum kilim mobilyaya da baktık, farklı modeller vardı. ancak fiyat açısından biraz yüksek geldi.

 • Ayşenur Evdeş dedi ki:

  oturma odam kilim mobilya. nerdeyse kir tutmadığını söyleyebilrim. 2 yılı aşkındır kullanıorum şu ana kadar hrhangi br sıkıntıyla karşılaşmadım. tavsiye ederim.

 • Ümmügül Ergen dedi ki:

  kahverengi koltuk takımı çok hoş. fiyatlar konusunda bilg verir misiniz?

Bir Yorum Yapın