Karma Ciltler İçin Nemlendirici Ürünler

Karma cilt yapısı diğer cilt yapısına göre farklı bir konumda yer alır. Bu yüzden karma ciltlerde kullanılmak üzere tercih edilen kozmetik ürünlerin diğer ciltlere göre özenle seçilmesi gerekir. Çünkü yapılan yanlış tercihlerde aşırı yağlanma problemi ya da tahriş sorunu ile karşı karşıya kalınabilir. Karma ciltler için nemlendirici seçimi konusunda sizlere yardımcı olmak istiyoruz ve cildiniz için faydalı olacak ürünleri aşağıda sizlere sunuyoruz.

Karma ciltler için nemlendirici önerileri

Karma cilde sahipseniz ve cildinizde herhangi bir sorun yaşamamak için bakım yapmak istiyorsanız, öncelikle cildinizi iyi tanımalı ve buna göre bir bakım ürünü seçmelisiniz. Şimdi karma ciltler için nemlendirici çeşitlerini ve detaylarını açıklamaya çalışalım.

Neutrogena karma ciltler için nemlendirici losyon

Neutrogena losyon, ciltte bulunan kuru bölgeler nemlendirir. Bunun yanında yağlı dengeli bir cilt yapısının oluşmasını sağlar. Cildin daha pürüzsüz bir hal almasında etkili olan neutrogena, yumuşak bir cilt yapısı elde etmek mümkündür.

Neutrogena karma ciltler için nemlendirici losyon fiyatı: 22 TL.

Garnier skin naturals karma ciltler için krem

Cildi kurutmadan nemlendiren garnier skin naturals, ciltte yağlanma ve parlamayı kontrol altına alır. Günlük olarak kullanılan bu krem ile cilde istenen bir bakım yapmak mümkündür.

karma-ciltler-icin-nemlendirici-urunler2 resim

Garnier skin naturals karma ciltler için krem fiyatı: 13 TL.

Sebamed visio karma cilt için nemlendirici krem

karma-ciltler-icin-nemlendirici-urunler3 resim

Karma ve hassas ciltler için uygun  olan sebamed visio krem, Ph 5.5 özelliği içerir. Ciltte oluşan tahrişleri giderme konusunda etkili olan krem, ciltte dengenin oluşmasına yardımcı olur. Ayrıca cildin yağlanmadan nemli bir yapıya sahip olmasında önemli bir yerdedir.

Sebamed visio karma cilt için nemlendirici krem fiyatı: 29 TL.

Biotherm karma ciltlere uygun krem

Cildin 24 boyunca nemli kalmasına olanak sağlar. Bunun yanı sıra daha pürüzsüz bir cilt elde etmek için etkili bir kremdir. Cilde dolgunluk veren yapısı ile faydalı bir karma cilt bakım ürünüdür.

Biotherm karma ciltlere uygun krem fiyatı: 90 TL.

Diadermine karma ciltlere özel nemlendirici krem

Günlük kullanıma uygun olan bir karma cilt kremidir. Cilt dokusunu tazelemesinin yanında kuruma meydana gelen bölgeleri nemlendirir ve yağlı olan bölgelerde matlık sağlamaya yardımcı olur.

Diadermine karma ciltlere özel nemlendirici krem fiyatı: 17 TL.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!