Kan Grubuna Göre Cinsel Yaşam Nasıl Olur?

Kan Grubuna Gore Cinsel Yasam Nasil Olur Resim
Kan Grubuna Göre Cinsel Yaşam

Cinsel hayatınızdaki davranışlarınızda kan grubunuzun önemli ölçüde etkileri bulunuyor. İşte kan grubuna göre cinsel yaşam ve karakterinize etkileri;

A Grubu Kadını

Bu kan grubundaki kadınlar, para harcamaya ve seksi iç çamaşırlarına düşkündürler. Değişkenliği seven bir yapıda olduklarından yatakta değişik fanteziler denemekten hoşlanırlar. Bu kadınların cinsel yaşam içerisindeki fantezilerini hayal bile edemezsiniz.

A Grubu Erkeği

Birlikte olacağı kadını seçerken titiz olduğu gibi, seks sırasında da titizliğe önem veri, onlar için hijyen çok önem taşır.

Kan Grubuna Gore Cinsel Yasam Nasil Olur1 Resim
Kan Grubunun Cinsel Yaşama Etkileri

B Grubu Kadını

Bu grubun kadınları ya çok cömert ya da çok cimridir. Sekse asla hayır demez, mekân ve zamanın önemi yoktur.

B Grubu Erkeği

Özgürlüğüne fazla düşkün, kadınlara saygılıdır. Cinsel yaşam sırasında da saygılı ve cömert davranırlar.

AB Grubu Kadını

Bu kan grubundaki kadınlar pratiktir, seks ile fazla uğraşmayı sevmezler. İş hayatını seksten daha çok önemserler, seksin çabuk bitmesini isterler. Para ve çalışmak vazgeçemedikleridir.

AB Grubu Erkeği

Seks esnasında yönetmeyi, isteklerinin yapılmasını ister, ancak hoşgörülü ve kararlıdır. İstediklerini yaparsanız ömür boyu size aşık kalırlar.

[wp_ad_camp_1]

Kan Grubuna Gore Cinsel Yasam Nasil Olur2 Resim
Kan Grubu ve Cinsel Yaşam

0 Grubu Kadını

Şehvet ve arzu dolu olurlar, seksten vazgeçemezler. Karşı cinsi baştan çıkarak elbiseler giymeye bayılırlar. Bu d-gruptaki bir kadınla beraber olanlar ondan bir daha vazgeçemezler.

0 Grubu Erkeği

Âşık olduğu kadını aşırı kıskanır, asla başkasıyla düşünemez. Kalabalığı sevmezler, sokakta öpüşmek onları sıkar. Yatakta hareketli, çalışkan ve hırslıdır, seçtiği kadına fantezi hediyeleri almayı çok severler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*