Kalem etek kullanım önerileri

Kalem etek vücudu sarıp vücut hatlarınızı ve kıvrımlarınızı ortaya çıkaran dar genellikle diz altında biten etek modelidir. Uzun yıllardır kullanılan kalem etekler bu sezonda gündemden düşmedi ve hala bayanların çok sık tercih ettikleri modeller arasındadır. Özellikle fazla kilolarınız yoksa aksine çok düz bir vücuda sahip iseniz bu etekler sizi oldukça kıvrımlı bir yapıda gösterecektir. Hem klasik hem de günlük kullanılan kalem etekleri kombinlemek de artık çok kolay. İşte size kalem etek kombin önerileri

1-klasik tarzdaki gömleklerle kullanımı

en güzel Kalem Etek Fiyatları

Kalem eteklerinizi tarzına göre kombinlemek oldukça doğru bir davranıştır. Kalem eteğiniz klasik bir tarza sahipse bunu klasik tarzda sade bir gömlekle beraber kombinleyebilirisiniz. Elde ettiğiniz görünümle işe gidip oldukça modern ve kadınsı bir görünüm kazanabilirsiniz.

2-desene göre kullanım

pembe Kalem Etek Fiyatları

Eğer desenli bir eteğe sahipseniz bunu her zaman düz parçalarla beraber kullanmalısınız. Eğer düz bir kalem eteğe sahip iseniz bunu desenli üst parçalarla beraber de kullanabilirsiniz düz parçalarla da kullanabilirsiniz.

3-spor tarzda kullanım

Eteğiniz illaki klasik veya şık olacak diye bir şey yok. Bazı kalem etekleri spor gömlek ve kazaklarla kullanımı da oldukça hoş bir görünüm sağlıyor. Özellikle ekose desenli modelleri spor tarza uygulamak oldukça kolay oluyor. Fakat daha önce de belirttiğimiz gibi eğer eteğiniz ekose desenli ise düz parçalarla beraber kullanmalısınız. Kumaşı da spor tarza uyarlamak için önemlidir. Örneğin kot keten kalın penye kumaşlar spor tarza çok kolay uyarlanan modeller arasındadır.

4-kontrast renklerle kullanım

                Kontrast renkleri bir arada kullanarak kalem eteğinizi çarpıcı bir renkle öne çıkarabilirsiniz. Fakat basenleriniz biraz geniş ise bu sizin için iyi bir görünüm olmayacaktır. Siz bu kombini ters kullanabilirsiniz. Yani üst rengini kontrast seçebilirsiniz. Bu sizi daha orantılı bir görünüme kavuşturur.

5-geometrik desenler

Bu sezon oldukça öne çıkan modeller arasında geometrik desenler bulunuyor.Özellikle üçgen desenli modelleri oldukça göz alıcıdır. Bunun yanı sıra damalı modeller de bu sezona damga vuran modeller arasında

6-pastel tonlarla beraber kullanım

Özellikle yazın yaklaştığı ve havaların son derece ısındığı şu günlerde siz de kalem eteğinizi pastel tonlarla beraber kombinleyip yazın enerjisini şimdiden kombinlerinize yansıtın. Kıyafetlerinizin enerjisinin yüzünüze de yansıyacağını unutmayın.

 

 

7-siyah gri tonları kullanımı

Siyah ve gri tonları her zaman sizi şık asil ve özenli bir görünüme kavuşturur. Üzerinizdekilerin kaliteli durmasını sağlar. Üstelik siyah renk fazlalıklarınızı örten oldukça sihirli bir renktir. Bu yüzden siz de kalem etekli kombinlerinizde siyahı gözardı etmeyin.

8-sweatshirt ve kazaklar beraber kullanım

Özelikle spor bir görünüm veya daha günlük bir görünüm elde etmek istiyorsanız bu kombin tam size göredir. Hem şık olup hem de rahatınıza düşkün biri iseniz tam size uygun bir kombindir.

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!