Kalça Eritme Diyeti

Kalça Eritme Diyeti Resimleri (1)

Günümüzde birçok kadın kalçalarının genişliğinden şikayet etmekte ve birtakım yöntemlerle kalçalarını eritmeye çalışmaktadır. Ancak kalçaların etkili bir şekilde eritilebilmesi için yapılması gereken birtakım uygulamalar bulunmaktadır. Şimdi gerçek bir kalça eritme diyeti nasıl yapılır? buna daha yakından bakalım.

Kalça eritmek için nasıl bir diyet yapılması gerekmektedir?

Kalça eritme diyeti için 6 haftalık bir süreç gerekmektedir. 6 haftalık periyot basenlerde bulunan yağlardan etkili bir şekilde kurtulmak adına önemli bir konumda yer almaktadır. Kayısı ve badem müsili olarak karşımıza çıkan diyet, olması gereken şekilde hazırlandığında ve uygulandığında istenen sonuçların ortaya çıkmasını sağlıyor.

Diyetin Karışımının Hazırlanışı:

Karışımın hazırlanışında

–          2 fincan kadar yulaf ezmesi ve kırılmış fındık,

–          1 fincan kadar buğday,

–          1 fincan çekirdeksiz kuru üzüm,

–          1 fincan ayçiçek tohumu,

–          1 fincan kadar badem,

–          ve 1 fincan ince şekilde kıyılmış kuru kayısı yer alıyor.

Malzemelerin karıştırılması ile blenderdan geçiriliyor. Ardından bu işlemden sonra karışım 12 eşit parça olacka şekilde porsiyonlara ayrılıyor. Her porsiyon bir bardak kadar soğuk süte ilave edilerek vücuda alınıyor. Ayrıca isteyenler yarım dilim kadar muzu süt üzerine ekleyebiliyor.

Hazırlanan karışım, içeriğinde yer alan faydalı gıdalar ile vücut üzerinde olumsuz etkiler meydana getirmiyor. Bunun yanında kalça bölgelerine önemli ölçüde etki eden karışım, bölgede bulunan yağların hızla erimesini sağlıyor ve kısa süre içerisinde forma girilmesine imkan tanıyor.

Daha şekilli ve estetik kalçalara sahip olmak için bu diyeti zaman kaybetmeden uygulamaya başlayın. Diyete başlamanızın ardından birkaç hafta sonra gözle görülür farkları yakından görecek ve daha biçimli hatlara sahip bir kalça meydana getireceksiniz.

1 yorum

  1. arkadaşlar bu diyet programını deneyen var mı? oldukça geniş kalçalarım var ve eritmek istiyorum 🙁 kalça eritme diyetinin ise işe yarayıp yaramadığını öğrenmek istiyorum. yardımcı olur musunnuz lütfennnn 🙁

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*