Kağıt Rulo Değerlendirme İçin 7 Öneri

Tuvalet kağıdı bittiğinde elinizde kalan kağıt ruloları çöpe mi atıyorsunuz? Atmayın; çünkü onları aklınıza gelmeyecek kadar çok farklı şekillerde değerlendirerek kullanabilirsiniz. İşte kağıt rulo değerlendirme için 7 öneri…

1)Çekmece Düzenleme

kagit-rulo-degerlendirme-onerileri-

Çekmecelerinizi düzenlemeye mi ihtiyacınız var? Bunu herhangi bir düzenleyiciye para vermeden de yapabilirsiniz. Bir yerde biriktirdiğiniz rulo kağıtları artık kullanma zamanı. Dilerseniz bunun için boş bir ayakkabı kutusunun içini de kullanabilirsiniz.

2) Şekerleme Kutuları 

kagit-rulo-degerlendirme-onerileri-2

Karton rulolardan şekerleme ve çikolata kutusu yapmaya ne dersiniz? Bunun için biraz renkli karton, göz şeklinde stickerler, şekerleme ve biraz da yaratıcılığa ihtiyacınız var.

3) Kalemlik

kagit-rulo-degerlendirme-onerileri-3

Çocuklarınız için kalemlik almadan önce, kendin yap projelerinden yardım alabilirsiniz. Birkaç kağıt rulo, biraz ip, makas, yapıştırıcı ve altlık için kare şeklinde bir karton yeterli olacak.

4) Kalemlik/Anahtarlık

kagit-rulo-degerlendirme-onerileri-4

Bunlar da ister kalemlik, isterseniz de süs olarak kullanabileceğiniz kendin yap projeleri… Tuvalet kağıdı rulosu değerlendirmek istiyorsanız, çalışma masanızın üzerinde duracak bu oyuncakları yapabilirsiniz.

5) Takı Askısı 

kagit-rulo-degerlendirme-onerileri-5

Tuvalet kağıdı ruloları ile kendinize bir aksesuar askısı yapın. Üzerini dilediğiniz renk ve desende kaplama kağıtları ile kaplayarak odanızın dekorasyonunu renklendirebilirsiniz.

6) Duvar Saati/Aynası Süsleme

kagit-rulo-degerlendirme-onerileri-6

Duvarınızda asılı olan saat ya da aynayı süslemeye ne dersiniz? Kendinize şık ve modern bir duvar aynası yapmak istiyorsanız, aynanın etrafını kağıt ruloları değerlendirerek bu dekoratif görünümlere ulaşabilirsiniz.

7) Sanatsal Çalışmalar

kagit-rulo-degerlendirme-onerileri-7

Sanatsal çalışmalarınız için tuval yerine kağıt ruloları değerlendirmek istemez misiniz? Yaratıcılığınızı ve biraz da sulu boya kullanarak sanatsal çalışmalara imza atabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*