İstikbal Prestij Yatak Odası Takımı

 İstikbal Prestij Yatak Odası Takımı

İstikbal Mobilya mobilyada kalitenin peşinde koşarken estetikten de asla ödün vermediğini piyasaya sürdüğü ürünleriyle göstermektedir. Özellikle de tasarlamış olduğu bazı modellerde ortaya koyduğu performans İstikbal mobilya tasarımcılarının ne kadar ustaca işler başardığının kanıtı sayılabilir. Bu özel ürünlerden biri olan Prestij yatak odası takımı İstikbal mağazalarında sergilenmeye başladığı günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılanmıştır. İstikbal Mobilyanın bu özel tasarımı daha çok yatak odasını olduğundan özel hale getirmek isteyen çiftler tarafından tercih edilmektedir. İstikbal mobilya tarafından piyasanın beğenisine sunulan bu gibi özel tasarım takımlar ve eşyalar her zaman için konulan hedefin üstünde başarılar göstererek tasarımcılarının yüzünü güldürmektedir.

İstikbal Mobilya Prestij yatak odası takımı özellikleri nelerdir?

İstikbal Mobilya ürettiği tüm ürünlerde temele almış olduğu kaliteyi Prestij yatak odası takımında da ortaya koymuştur. Ürünlerindeki kaliteyi birinci sınıf malzemenin temele alınarak en iyi işçiliğin kullanılmasıyla elde eden İstikbal Mobilya her ürününde estetiği de ön plana çıkarma gayreti içinde bulunmaktadır. Ancak estetiğin diğer özelliklerden daha fazla ön plana çıktığı takımlara özel seri muamelesi yapılarak ortaya konan ürünlerin daha ön planda olması öngörülmektedir. Prestij yatak odası takımı ise tam da bu bahsi geçen özel üretim eşyalar arasında kendine yer bulmaktadır.

Aslına bakılırsa prestij yatak odası takımını asıl olarak bir cibinlik ve farklı tasarlanmış yatak modeli özel kılmaktadır. Prestij cibinlik yatak odası takımı ile birleştirildiğinde ortaya prestij yatak odası takımı çıkmaktadır. Bu birleşim işinde usta İstikbal tasarım uzmanlarının özel emeği sonucu ortaya konmuştur. Prestij yatak odasında yer alan yatak da özel dokunuştan nasibini alıştır. Yatağın oval tasarımı ve oval başlık başta olmak üzere yatak odasının genelinde kullanılan beyaz renk göz alıcı bir güzelliğin odanın içinde yer almasını sağlamıştır. Yatak odası takımına genel olarak hakim olan beyaz renk cibinlikte de kendini iyice hissettirmektedir. Yatağın yuvarlak tasarımı iki ayrı yastığa ek olarak konulan yuvarlak yastıkta da kendine vücut bulmaktadır. Aynalı şifonyerin yatak ile muhteşem uyumu ise dikkatlerden kaçamayan başka bir ayrıntıdır.

İlk bakışta klasik dikdörtgen odayla uyumu tartışılan bu takımdaki eşyaların az olması ve sadece yatağın geniş tutulması diğer yatak odası takımlarıyla neredeyse aynı alanı kaplamasını sağladığı için bu takımın rahatlıkla tercih edilmesi sağlanmaktadır. Hangi açıdan bakılırsa bakılsın farklılık arayışı içinde olan çiftlerin rahatlıkla tercih edebileceği bir model olan Prestij yatak odası takımı İstikbal Mobilya’nın gururu olarak İstikbal mağazalarında sizleri beklemektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın