İstikbal Oturma Odası Takımları

 İstikbal Oturma Odası Takımları

Türkiye’nin sayılı mobilya üreticilerinden İstikbal Mobilya yüzlerce mağazası, birbirinden güzel tasarlanmış mobilya ve halı modelleri ile yıllardır güvenle ve istikrarla hizmet vermeye devam etmektedir. Geçmiş yıllarda pek çok kez tüketiciler tarafından yaptığı satışlarla ödüllendirilen İstikbal Mobilya, ortaya koyduğu ürünlerle her zaman takdir toplamayı başarmıştır. Klasik ve modern ürünleri bir araya getirerek geniş mağazalarında esnek fiyat aralığı ve uygun koşullarda satışa sunan marka, üretmiş olduğu oturma gruplarıyla da büyük beğeni toplamıştır. İstikbal oturma odaları şık görünümü ve kalitesiyle takdire şayan bir başarı yakalamıştır. Biz de bu başarılarından dolayı onları tebrik ederken ilerleyen günlerde daha fazla başarılara imza atacağını tahmin ediyoruz.

İstikbal oturma odaları modelleri nelerdir?

İstikbal mağazalarında bu sezon en yeni modellerin yanı sıra geçen sezondan kalan modelleri bir arada bulabilmek mümkündür. Klasik mobilyaları ustaca yorumlayan istikbal mobilya tasarımcıları, günümüz moda esintilerini de üzerinde taşıyan modeller ortaya koymuşlardır. Tamamen klasik eserlerin fazla yer almadığı İstikbal oturma odası koltuk takımları arasında en göze batan modellerden biri ise Birilance koltuk takımıdır. Bu model taşıdığı klasik havayı modern ortamlarda da oldukça iyi korumaktadır. Ortaya çıkan modeller göstermektedir ki İstikbal Mobilya bu işi aşkla yapmaktadır.

Modern çizgiler taşıyan oturma gurupları arasında en dikkat çekeni Carmen ve Almira oturma guruplarıdır. Barok koltuk takımı ise İstikbalin klasik tasarımları arasındaki en değerli eserlerindendir. Carla koltuk takımı, renkli duruşuyla görenleri kendine hayran bırakırken, Cenova koltuk takımı da sade duruşuyla epey bir hayran kitlesine kavuşmuş görünmektedir. Cenova koltuk takımının yüzeyindeki deri havası koltuk takımının daha ağır ve ihtişamlı durmasına katkı sağlamaktadır. İstikbal Class koltuk takımı ise artık standartlaşan modellerden biri olarak söylenebilir. İstikbal Dream Delüx takım İstikbal oturma odası takımları modelleri arasında en beğenilenler arasında kendine yer bulmayı başarmıştır.

Dinamic s maksi, ekol maksi, estilo maksi, fyona ve özellikle innovia koltuk takımları da sizler için incelemeye aldığımız koltuk takımları arasına girmeyi başarmıştır. Monna koltuk takımı ve nevada koltuk takımı modelleri ise eşyalarını yenilemek isteyen orta yaş üstü kadınların ilgisini çekebilecek tarzda modellerdir. Bu senenin belki de en gözde takımı ise Neva koltuk takımıdır denilebilir. Renkli tasarımıyla her yerde kendini fark ettiren bu model neredeyse her kadın tarafından beğeniyle karşılanmaktadır. Klasik modeller içinde ise Leonardo ve queen adeta parlayan bir yıldız gibi dikkatleri çekerken mağazalarda yeni sahiplerini beklemektedir. Her bir modeli sahip olduğu hizmet aşkıyla ortaya koyan İstikbal Mobilya, mobilya ve halı sektöründeki lider duruşunun da her zmaan korumayı bilmiştir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın