İnegöl Mobilya Modelleri 2014

Mobilya sektöründe ortaya çıkan gelişmelerden yola çıkarak piyasaya yeni ürünler sunan firmalar, gün geçtikçe adından daha sık bahsettirmektedir. Bu firmalardan biri olan İnegöl Mobilya 2014 yılına da birçok yeni mobilya modelleriyle mobilya sektörüne damgasını vurmaktadır. En yeni model ve tasarımlarını herkesin beğenisine sunan İnegöl Mobilya, evlerinde eşya değiştirme gereği duymayanların dahi fikirlerini değiştirmesine sebep olabilecek mobilyaları piyasaya sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

İnegöl mobilya modelleri nelerdir?

İnegöl mobilya modelleri klasik çizgilerin izlerini taşımakla birlikte modern görünümüyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Ürünlerinin kalitesi konusunda su götürmez liderliği bulunan İnegöl Mobilya, ürün kalitesine eklemiş olduğu görüntü kalitesiyle de neden İnegöl Mobilya seçilmesi gerektiğinin cevabını bu şekilde vermektedir.

İnegöl Mobilya yatak odasından oturma guruplarına, yemek odasından mutfak modellerine varana kadar birçok oda takımı ve ayrı satışa sunulan tüm eşyalarında görüntü ve malzeme kalitesini ön plana çıkarmıştır. Ürünlerin birinci sınıf malzemeden usta işçilik kullanılarak modern görünümlü ancak klasik çizgilerin izlerini de taşıyan eşyalardan oluşması İnegöl mobilyanın gün geçtikçe daha çok tercih edilen marka olmasını sağlamaktadır.

İnegöl mobilya modellerine genel olarak bakıldığında modellerde kullanılan renklerin açık tonda renkler olduğu görülmektedir. Beyaz, krem rengi, gri gibi renkler İnegöl Mobilya modelleri üretiminde en çok kullanılan renklerdir. İnegöl Mobilya’nın bazı oturma guruplarında ve yatak odası takımlarında koyu renklerle üretimi gerçekleştirilmiş ürünleri bulunmaktadır.

Markanın tasarladığı modeller genelde modern çizgilere sahiptir. Bazı oturma gurubu modellerinde klasik çizgilere rastlanılmaktadır. Bu modellere genel olarak klasik çizgilerle tasarlanmış bir kitaplık eklenmektedir. Oturma gurupları içinde bulunan ilginç tasarım sehpalar ve televizyon ünitelerindeki farklı tasarımlar İnegöl Mobilya’nın kendine has çizgisini temsil eden temel noktalar olarak söylenebilir.

İnegöl mobilya modelleri arasında farklı ve kullanışlı olmanın temel alındığı ürünler yer almaktadır. sadece görüntü olarak güzel olmanın yeterli olmayacağını benimseyen firma yöneticileri, çizim kadar eşyanın üretiminde kullanılan malzeme kalitesini de önemsemektedir. Böylece ortaya hem görsel açıdan doyum sağlayan hem de kalite konusunda beklentilerin üstünde standart sağlayan ürünler çıkmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*