İnci Çanta Modelleri 2015 Sonbaharında Şölen Yaşatıyor!

Inci Canta Modelleri 2015 Resimleri
İnci Çanta Modelleri 2015 Sonbaharında Şölen Yaşatıyor!

Şıklığın ve zarafetin deriyle buluşmasını sağlayan inci 2015 yılında yine kendinden söz ettirmeyi başardı. İnci çanta modelleri 2015 kreasyonu ile özellikle bayanların beğenilerini topladı. Yüksek kaliteyi uygun fiyatlarla müşterisine sunması sebebiyle çok fazla tercih edilen markalardan biri haline geldi.

Portföy Çanta Modelleri            

Bayanların özellikle özel günlerdeki kurtarıcısı haline gelen portföy modeller, inci çanta 2015 kreasyonunda da yerini aldı. Küçük, zarif ve şık olan bu çanta modelleri deri ile buluşturularak günlük hayatta kullanılabilecek modeller oluşturulurken aynı zamanda özel günlerde de kullanılabilecek modellerin altına inci tasarımcıları imzalarını attı.

Yandan Askılı Çantalar

Her bayanın gar dolabında bulunan ve hayat kurtarıcı nitelik taşıyan yandan askılı çantalar inci çanta yeni sezon modelleri arasında yerini aldı. Büyük ya da küçük modelleri ve farklı renk seçenekleri ile müşteri ile buluşan bu çantalar bayanlara kıyafetlerini çantalarıyla tamamlama şansı sunarken hem gündüz hem de gece sportif şıklığı yakalama fırsatını da sundu.  Şık tasarımlarıyla da bayanların zarafetinden ödün vermemelerini sağladı.

[wp_ad_camp_1]

İnci Çanta Modelleri 2015 Sonbahar Resimleri

2 yorum

  1. inci marka çantalar çok pahalı. ben artık aradığım modelleri markalardan almıyorum. birçok çantacı var oralarda aradığım modeli düşük fiyatlarda bulabiliyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*