İlkbahar Nişanlık Elbise Modelleri

İlkbahar Nişanlık Elbise Modelleri Resim

Bahar ayları yeni başlangıçların yeni umutların kısacası yeniliğin başlangıcı olan aylardır. Doğa, insan, havanlar, bütün canlı cansız varlıklar kedini yenilemektedir. Bu güzel günlerde hayata yeni bir başlangıç yapmak isteyen çiftler yapacakları düğünden önce bir düğün provası niteliği taşıyan nişan törenlerini ilkbahar aylarında yapmak istemeleri gayet doğaldır. Biz de buradan hareketle bahar aylarında yapılacak olan nişan törenleri için hazırlanan ilkbahar nişanlık modelleri nelerdir araştırıp yazmak istedik.

Nişanlık modellerinde ilkbahar coşkusu yatacak modeller nelerdir?

İlkbaharın tüm coşkusunu sevdikleriyle birlikte yaşamak isteyen çiftlerin nişan törenleri ve düğün törenleri gibi organizasyonlarını özellikle bu zamanlara getirmeleri ile hangi kıyafet seçiminde bulunacakları her zaman merak konusu haline gelmiştir. Bahar aylarına özel nişanlıklar içinden seçim yapmak ise gerçekten zor bir iştir. Çünkü bahar aylarında giyilebilecek nişan kıyafetleri yelpazesi oldukça geniş bir ürün çeşitliliğinden meydana gelmektedir. Sade etek ceket kombinlerinden tutun da özel tasarım nişan kıyafetlerine kadar birçok model mağazaların vitrinlerini süslemektedir.

Bahar aylarının vazgeçilmez modelleri olan straplez elbise tasarımları nişanlık modellerinde de oldukça sık görülmektedir. Straplez tasarlanan klasik nişanlık modellerinin neredeyse tamamı bahar aylarındaki törenler için tercih edilebilir. Bu modellerden daha çok canlı renklere sahip nişanlık modelleri tercih edilmektedir. İlkbahara uygun modellerde eflatun, turkuaz, fıstık yeşili tonları gibi renkler daha sık kullanılmaktadır.

Tesettürlü kadınlar için tasarlanan ilkbahar nişanlık elbiseler ise pastel tonlarıyla dikkat çekmektedir. Tesettür modasında kullanılan eşarplar genellikle çanta veya ayakkabı renkleriyle uyumlu tasarlanmaktadır. Bazı etek ceket takımlarında ise etek renkleriyle olan uyumu dikkatlerden kaçmamaktadır.

Bazı nişanlık modelleri bahar aylarına uygun olarak hazırlanmak niyeti ile hazırlanmış olsalar da her zaman bu hedefi tutturmak mümkün olmaz. Kolsuz boyunlu elbise tasarımları önceleri ilkbahar günlerini serin geçiren yerler için üretilmiş olsalar da şimdilerde daha çok kapalı mekan toplantıları için kullanılmaktadır.

Baharlık nişan modelleri konusunda en dikkat edilmesi gereken renklerdir. Bu durum elbisenin satışında da büyük pay sahibidir. Müşteri isteklerine göre hazırlanan modellerde böyle sorunlara hiç rastlanılmaz. Bazı modellerle birlikte tercih edilen gerdanlık modelleri nişanlık modelini ön plana çıkararak modelin olduğundan daha göz alıcı hale gelmesini sağlamıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*