İlginç Duvar Dekorları

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere evlerimizde çok rahat kullanabileceğimiz ilginç duvar dekorlarından bahsedeceğim. Son zamanların modası olan ve evlerimize ayrı bir hava ve şıklık katan bu duvar dekorları eminim ki sizlerin de çok hoşuna gidecektir. Birbirinden farklı tasarımları ile oldukça dikkat çekici durmaktadır. Gelen misafirler üzerinde hoş bir etki bırakan bu ilginç duvar dekorlarını evimizin her yerinde kullanabiliriz. Salonlarda, yatak odalarında, mutfaklarda, ara koridorlarda farklı tasarımları ile uygulayabiliriz. Bu ilginç duvar dekorları hazır satıldığı gibi, kendimiz özel tasarım da yaptırabiliriz. İşte şimdi sizlerle bu ilginç duvar dekorlarına bakalım ve düşünüyorum ki  bu ilginç duvar dekorlarına bayılacaksınız.

 

1- Ağaç Duvar Dekorları

Evimizin her yerinde kolaylıkla kullanabileceğimiz bu ağaçlı duvar dekorlarını gördüğünüz andan itibaren çok seveceksiniz. Özellikle doğayı seviyorsanız ve ağaçlara karşı ilginiz varsa bu ilginç duvar dekorları tam da sizlere göre. Bu kuru ağaçlara ekleyebileceğiniz ışıklandırma ile de odanın aydınlatmasında da farklı bir yaratıcılık katabilirsiniz.

ağaç-desenli-duvar-dekoru

2- Göz Duvar Dekorları

İnsanlar arasında ilk temaslardan biri olan göz teması çok önemlidir. Gözlerin çekiciliği ve güzelliği hep önemsenmektedir. İşte bu yüzden göz temalı duvar dekorları bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilebilir. Odanın havasına farklı bir güzellik katan bu duvar dekorları mobilyanın rengine uyumlu seçilirse daha da bir güzel olmaktadır.

duvar dekorasyonu

3- Göz Yanılsamalı Duvar Dekorları

Asimetrik kesimli çizgilerle göz yanılsaması yanıltılarak oluşturulan duvar dekorları hem gelen misafirlerin hem de sizlerin oldukça hoşuna gitmektedir ve dikkat çekmektedir. Evin tüm duvarlarında uygulanabilen bu duvar dekorları yaptığı göz yanılsamaları ile başımızı döndürecek gibi duruyor 🙂

duvar_optik_illuzyon_gri_desen

4- Fotoğraflı Duvar Dekorları

Anılarımızı canlandıran fotoğraflar evlerimizin olmazsa olmazıdır. Bize yaşattığı hatıralardan dolayı sevdiğimiz fotoğrafları evimizin her yerine koymak isteriz. İşte bu amaçla tasarlanan bu duvar dekorları hepimizin çok hoşuna gidecektir. Boş bir duvara veya da tüm duvarlara uygulanabilen bu fotoğraflı dekorlar evimize ayrı bir güzellik katmaktadır.

Duvar-süsleri-15

5- Kuşlu Duvar Dekorları

Kuşların uçuşunu, özgürlüğünü hepimiz çok severiz ve kuşlara imreniriz. Kuşlar gibi uçmak, onlar gibi özgür olmak hep hayalimizdedir. İşte bu sebepten kuş temalı duvar dekorları bizim ruhumuzu, arzumuzu yansıtacağından bayanlar tarafından tercih edilen modellerdendir.

il_570xN.396461330_p5ab

6- Farklı Tasarımlı Duvar Dekorları

İlginç duvar dekorlarını özel tasarım yaptırabileceğimizi daha önceden söylemiştik. Örneğin evdeki tuvalet kağıdı rulolarını kullanarak yaratabileceğimiz ağaçların içine istediğimiz bibloları, çiçekleri, boncukları yerleştirerek kendimize özgü güzel bir tarz yaratabiliriz.

ilginc-duvar-susu-dekor-cerceve-yapimi-fikri-1

7- Çiçekli Duvar Dekorları

Biz bayanların çiçekleri ne kadar çok sevdiğini bilmeyen yoktur. Çiçekler konusunda ayrı bir hassasiyetimizin olmasından dolayı, çiçeklere çok önem veririz ve evimizin her yerinde kullanmak isteriz. Çiçekleri genelde yerde severiz fakat bu seferlik duvarlarımızda asılı şekilde durmasına da hayır demeyiz galiba?

ilginc-duvar-süsü

8- Düğmeli Duvar Dekorları

Evimizde sürekli bulunan eşyalardan biri de düğmelerdir. Hatta fazlalığından şikayet bile edebiliriz. Evde fazlalık olan bu düğmeleri değerlendirme amacıyla yapılacak olan ilginç duvar dekorları biz bayanların hoşuna gideceği aşikar.

ilginc-El-isi-Duvar-Susu-Modelleri3

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*