İkea Mutfak Modelleri 2019

Bu gün ikea mutfak modelleri 2019 modelleri ve renkleri ile size bilgilendirme yapmaya karar verdik. Dünyaca ünlü mobilya ve ev gereçleri firmalarından olan İkea ülkemizde de sınırlı sayıda mağazaları ile yerini almıştır. Başta İstanbul ve Ankara olmak üzere İzmir ve Bursa’da bulunan mağazalarıyla kullanıcılarının hizmetinde olan İkea markası, dünya çapında ünlenmiş mobilya ve aksesuarları ile uygun denilebilecek bir fiyat politikası izlemektedir. Ayrıca bu ürünlerin demonte olarak satın alınması mümkün olup evlerinizde kendinizin kurabilmeniz de mümkündür.

İkea Mutfak Modelleri 2019

Bu sene daha çok açık renklerin dansını görüyoruz. İkea’nın her sene olduğu gibi 2019 modası içinde birbirinden farklı ürünleri bir arada sunuyor olması da bir avantaj olarak dikkatleri üzerine çekmiş. Soluk ve açık renklerin dansına yeşil, pembe ve mürdüm gibi renklerde katılmış. İkea genellikle küçük alanlarda kullanışlı ürünler sunmayı amaçladığı için bu ürünlerin büyük bir çoğunluğunun ferah renklerle sunulmasını ön plana çıkıyor.

İkea Mağaza Sergisi

İkea, mağazalarında sergilediği ürünleri kullanışlı alanlar yaratmak ve saklama fikirleri ile bir arada harmanlayıp müşterilerinin beğenisine sunan bir satış politikası izliyor. Bu yönü ile kataloglardan ürün seçmenin yerine bizzat mağazalarda kurulu bir şekilde sergilenen ürünlerden dilediğinizi satın alabiliyorsunuz. Bunun yanında ekleme ve çıkarma yaparak kendi ihtiyaçlarınıza uygun mobilyaların tasarımlarını da bu mağazalarda yapabilmek mümkün. Böylelikle alınacak ürünlerde kötü bir süpriz yaşanmasının da önüne geçilmiş olmaktadır.

Bu tarzda alınabilecek mutfak modelleri ile evinize yeni bir soluk ve tarz getirebilirsiniz. Son derece kullanışlı ürünler belirli bir kalite standardı ile kullanıcılarının beğenisine sunulmuş oluyor. Mutfak ölçülerinize göre kendinizin görerek şekillendirebileceğiniz tasarımlar ile renk, desen ve malzeme değişiklikleri yapmak da mümkün. Böylelikle kataloglarda sunulan ürünler arasında tercih yapmadan hayalini kurduğunuz mutfakları kendiniz tasarlama imkanına sahip oluyorsunuz. Ayrıca bir paket halinde sunulan fiyatları, seçtiğiniz parçaların olmamasını talep ederek düşürmeniz mümkün oluyor.

İkea Dolap İçi Düzenleyiciler

İkea mutfak modelleri tamamlayıcılar ve dolap içi düzenleyiciler aracılığı ile de tam bir uyum ve saklama alanı sunması ile ünlü. Küçük alanları büyük fikirler ile değerlendiren İkea bu sayede dünya çapında ünlü bir mobilya markası olmayı hak ettiğini ispatlıyor.

Tüm ürünlere ulaşmak için: https://www.ikea.com.tr/yeni-urunler/

Galeriye aşağıdan tıklayarak ulaşabilirsiniz.Beyaz ve gri tonların muhteşem buluşması, bu mutfağın çok geniş bir alana yerleştiğini unutmamak gerekiyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*