İçim Tost Peyniri Fiyatları (A101, Şok ve Carrefour)

Güncel fiyat listelerini yazmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Forum üzerinden fiyatlandırma paylaşımları yapmış olsak da bunlara ulaşmanız zor olduğu için sitede de yer verelim istedik. Şimdiye kadar peynir fiyatları söz konusu olduğunda birbirinden farklı içerikleri tek kalemde yazıyorduk. Orada gözden kaçanlar olduğu için ana başlıklar halinde ilerlemenin daha doğru olacağına karar verdik.

İçim Tost Peyniri Ne Kadar

Carrefour’da dilimli 500 gram peynir fiyatı: 21,90 TL
Şok markette 400 gram tost peyniri fiyatı: 19,00 TL
Îçim tost peyniri 2 kg a101 marketlerinde 54,95 TL olarak satılmaktadır.

Bu fiyatlandırmalar çoğunlukla marketten markete farklılık gösterebilir. Genel olarak İçim pek çok farklı tost peyniri satmasına rağmen 2 kglık ürünü daha çok tanınmaktadır. Fiyatını da şu ana kadar en uygun a101 ve bim mağazalarında bulduk. Yalnız 12/10/2019 tarihi itibariyle Bim mağazalarında satışı yapılmadığı için onu buraya yazmak istemedik.

İçim Tost Peyniri Hakkında

Şu ana kadar içim tost peyniri hakkında yapılan pek çok şikayeti okudum. Bu şikayetlerin büyük bir kısmının market kaynaklı sorunlardan olduğunu söyleyebilirim. Daha farklı konu başlıkları hakkında yorum yapmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Mutlu günler diliyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*