Humana Devam Sütü Nasıl Yorumlar

Bebek sütü incelemelerine milupa ile başlamıştık. Ben iki çocuğumda da milupa markasını kullandığım ve memnun olduğum için milupa markasına öncelik tanıdığımı belirtmiştim. Şimdi ise humana devam sütü yorumları ve içerikleri hakkında bilgi vermek istiyorum. Devam sütü ve anne bebek konusunda kafanıza takılan her türlü konu başlığına anne & çocuk bölümünden ulaşabilirsiniz.

Tüm samimiyetimle şunu söyleyebilirim ki humana marka olarak en kaliteli bebek devam sütleri arasında yer almayı hak eden bir markadır. Bir diğer konu başlığı ise anne sütünün kullanımı ile alakalıdır. Bilindiği üzere mümkün olduğunca uzunca bir süre anne sütü verilmesi tavsiye edilmektedir. Bu zaman aralığı hakkında doktorlarınız size daha net bilgi verecektir. Yine de ilk 6 ay sadece anne sütü verilmesi gerektiğinin altını çizmiş olalım. Devam sütü yada bebek sütü adı verilen bu ürünler tat ve içerik bakımından anne sütüne çok benzer ürünlerdir. Anne sütünün yetersiz kaldığı yada verilemediği dönemler içerisinde verilmektedir. Siz yine de bu ürünleri almadan önce doktorunuzdan bir tavsiye almayı unutmayınız.

Humana Bebek Sütü İçerikleri

Öncelikle bu markanın 60 yıldan daha uzun bir süredir bu işi yaptığını ve üretimin her anında kontrol sağladığını da söylemek gerekiyor. Devam sütü tercih ederken annelerin dikkat etmesi gereken en önemli konu ise ürünün son kullanma yada rafta kalma tarihidir. Bu ürünlerin mümkün mertebe 2 – 3 aydan daha kısa süreli ömrü kalanların kullanılmaması önerilmektedir.

Humana devam sütü Almanya’da üretiliyor.

Tat ve içerik bakımından anne sütüne benzer olması sağlanıyor. Anne sütünün içeriğinde bulunan vitamin ve minerallerin yanı sıra probiyotik içeriklerde bu bebek sütünün içeriğinde bulunuyor. Humana devam sütünün nasıl hazırlanması gerektiğini anlatmayacağız. Zaten ürünlerin üzerinde detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. Gerek humana devam sütü için gerekse diğer ürünler için uygulanması tavsiye edilen en önemli unsurlar şunlardır.

  • Devam sütünü hemen hazırla ve tüket prensibiyle yeterli miktarda hazırlayın ve artan sütü yeniden kullanmayın.
  • Son kullanma tarihine dikkat edin.
  • Ürünleri mikrodalgada ısıtmayın.
  • Kullanma ve muhafaza önerilerine muhakkak uyun.

Humana Bebek Sütü 1

Ürün: https://www.hepsiburada.com/humana-1-metal-kutulu-bebek-sutu-350-gr-p-HBV000003Q0YP

Fiyatı yukarıda bulunan adreste olduğu gibi 35 TL olarak belirlenmiştir.

İçeriğinde sadece laktoz bulunuyor. Doğumdan itibaren kullanılıyor ve anne sütünün olmadığı veya yetersiz olduğu durumlarda doktor tavsiyesi ile kullanılması öneriliyor. Bu ürün Almanya’da üretilerek ülkemize getirilen bir üründür.

Doğumdan itibaren kullanılmaya uygundur ve 6 aya kadar humana devam sütü 1 kullanılması önerilmektedir.

Diğer ürünlere aşağıda bulunan alandan bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!