Her Kadının Yaşadığı 7 Durum

Kadının derdinden kadın anlar… 8 Mart Dünya Kadınlar Günü bitmeden kadınlarla ilgili bir yazı hazırlayalım dedik ve her kadının mutlaka başına gelen 7 durumu listeledik…

1) İnce Çorabın Kaçması 

her-kadinin-yasadigi-durumlar-

Evde saatlerce uğraştıktan sonra sonunda doğru elbiseyi buldunuz ve erkek arkadaşınızla buluşmak için evden çıktınız. O da ne! elbisenizin altına giydiğiniz çorabınız kaçmış. Bu durumla karşılaşmamış bir kadın yoktur herhalde…

2) Önemli Bir Buluşmadan Bir Gece Önce Çıkan Sivilce

her-kadinin-yasadigi-durumlar-2

Yine genellikle sevgili ile buluşmadan bir gece önce en çok karşılaşılan durumlardan biri. Fondöten ile gizlemeye çalışsanız da yine de gün boyu sizi rahatsız etmeyi başarır.

3) Regl Döneminin Azizliği

her-kadinin-yasadigi-durumlar-3

Regl döneminde kadınların korkulu rüyasıdır uzun süre oturulan bir yerden kalkmak. Etrafta arkadaşlar varsa pantolonlar, etekler, elbiseler kontrol ettirilir. Hemen her kadın da bu paranoyanın gerçeğe dönüşmesi ile ne yazık ki karşılaşır ve o gün eve gelene kadar tam bir kabusa dönüşür.

4) Topuz Farkı

her-kadinin-yasadigi-durumlar-4

Evde otururken öylesine yaptığınız topuza bakmaya ve bozmaya kıyamazsınız. Saatlerce uğraşmış gibi harika görünen o topuzu bir yere giderken yapmak ise mümkün değildir. Ne kadar uğraşsanız da aynı görüntüyü tutturamazsınız.

5) Sütyen Askısının Çıkması

her-kadinin-yasadigi-durumlar-5

Sınıfta, ofiste ya da arkadaşlarla bir yerdeyken birden çıkan sütyen askısı her kadının yaşadığı ve en rahatsız edici durumlardandır. Özellikle büyük göğüslü kadınlar için tam bir kabus nedeni…

6) Giyecek Bir Şey Bulamamak

her-kadinin-yasadigi-durumlar-6

Gardıropta o kadar çeşit olmasına rağmen, öyle bir an gelir ki giyecek hiç bir şey bulamazsınız. Öylesine yapılan bir kombin ise tüm gün kendinizi kötü ve huzursuz hissetmenize neden olur.

7) “Hasta Mısın? ” Sorusu 

her-kadinin-yasadigi-durumlar-7

Makyajsız çıktığınızda tanıdık birileri ile karşılaştığınızda sizi hasta, yorgun, uykusuz zannetmeleri de hemen her kadının yaşadığı bir durumdur. Oysa ki yalnızca o gün canınız makyaj yapmak istememiştir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*