Golden Goat Kullananlar ve Yorumları

Son zamanlarda fiyatı giderek artan bir marka olduğu için Golden Goat kullananlar bölümü hakkında yorum yazacak insan bulmakta bir hayli zorlandık. Şimdi markanın kısa tanıtımı ve özelliklerini yazarak başlayabiliriz. Bunun dışında diğer inceleme ve tanıtımlara ulaşmak için Anne & Çocuk bölümüne göz atabilirsiniz.

Golden Goat Nedir

Son zamanlarda keçi sütü ürünleri hakkında çok fazla bilgi verdik. Keçi sütlü bebek bisküvileri, mamalar, devam sütleri hatta çorbalar (içeriğinde bulunuyor) bile anlattık. Golden Goat’ta adından anlaşılacağı üzere keçi sütünün özel protein yapısını bebeklerle buluşturan bir marka olarak ön plana çıkıyor.

Bebekler için keçi sütünün sindiriminin kolay olduğunu ve alerjik yükünün daha az olduğunu söyleyebiliriz. Tabi ki bu durum ürünün taze bir şekilde bebeğe ulaştırılması ile de son derece birbirine bağlıdır.

 Golden Goat 1 Mama Yorumları

Ayşe: Uzun süredir kullanıyoruz. Ablamın bebeği ile başladık, şimdi bende kullanıyorum. Tavsiye ederim.

İlayda: Alerjik sorun yaşama korkusu olduğu için doktor tavsiyesi ile başladım. Son derece memnun kaldığımı söyleyebilirim.

Mehmet: Golden goat ile başladık ama son zamlardan sonra mecburen, SMA’ya geri dönüş yaptık.

Zuhal: Kullandım ve tavsiye ediyorum. Biraz pahalı olduğunu reddedemeyeceğim.

Golden Goat Kullanan Anneler

  • Çoğunlukla golden goat kullanan anneler onu keçi sütünün kolay sindirilebilir yapısı nedeniyle
  • Anne sütü kadar olmasa da rakiplerine göre besleyici özelliğe sahip olması nedeniyle
  • Alerjik yük bakımından düşük olması nedeniyle
  • İlave şeker içermemesine rağmen lezzetini koruyabilmesi ile
  • Yoğun vitamin ve mineral ihtiva etmesi nedeniyle kullanmaktadır.

Golden Goat Nerede Üretiliyor

Bu sorunu iki cevabı bulunuyor. Birincisi marka Yeni Zelanda markası ve ikinci soru olan üretim yerinin de Yeni Zelanda olduğunu söyleyebiliriz. Son dönemlerde doların artmaya başlaması ile fiyatlarında en büyük artış Golden Goat ürünlerinde görülmektedir.

Nerede Satılıyor

Bu ürün ebebek de ve pek çok internet mağazasında satışı yapılan bir üründür. Bunun dışında golden goat Migros satışının yapıldığı süper marketler arasında yer almaktadır. Golden Goat en ucuz ürünlerine ulaşabilmek için internette bulunan kampanyaların düzenli olarak takip edilmesi ile bulunabilecek bir üründür.

Golden Goat son dönemlerde dolar artışı ile birlikte 70 – 80 TL arasında bir fiyattan satılıyor. Bu fiyatların kısa vadede aşağılara inmesi pek mümkün görünmüyor. Bunun dışında bebek ürünleri satışı yapan mağazaların yaptığı kampanyalarda (4 al 3 öde gibi) bu ürünü kullanarak 50 – 60 TL civarına satın alabilirsiniz.

Aslına bakarsanız bu ürünün fiyatı söz konusu olduğunda o rakamların bile çok ucuz olmadığını belirtmek istiyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!