Göğüs Bakım Krem Çeşitleri

Göğüslerin toparlanması, hacminin artırılması ve dik durması için çeşitli kremler kullanılmaktadır. Bu kremlerin bir kısmı kozmetik, bir kısmı ise bitkisel olabiliyor. Sizlerde göğüs bakım kremleri ile göğüslerinize fayda sağlamak istiyorsanız yapacağınız şey uygun kremi seçmek ve düzenli olarak kullanmaktır. Aşağıda paylaşacağımız göğüs kremlerinden kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Göğüs Bakım Kremleri Nelerdir?

Breast Success

Göğüslerin sıkılaşmasında etkin rol oynayan breast success göğüs bakım kremi sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Kremin yapısında göğüs dokusunu yenileyici ve göğüs büyütücü pitoöstrojen bulunur. E vitamini bakımından zengin olan krem, içerisinde jojoba yağı, susam yağı, argan yağı, gliserin ve greyfurt yağı bulundurarak göğüslerinizin bakımında etkilidir.

Kremden bir fındık boyutunda alıp göğüslerinize masaj yaparak yedirin. Her gece yatmadan önce kullanmanız yeterli olacaktır.

gogus-bakim-krem-cesitleri1 resim

Breast Success fiyatı: 69 TL.

Star Bust

Göğüs toparlanması ve dikleşmesinde, içerisinde bulundurduğu bitkisel özler sayesinde büyük bir etkiye sahiptir. Ayrıca göğsünüzün dolgun ve hacimli görünmesini sağlar.

Günde 2 defa masaj yaparak kullanmanız, istediğiniz göğüslere sahip olmanız açısından faydalı olacaktır.

gogus-bakim-krem-cesitleri2 resim

Star bust fiyatı: 59 TL.

Blue Ocean

Göğüslerin pürüzsüz ve bakımlı olmasını sağlamak için sizlere göğüs kremleri arasında Blue Ocean kremi önerebiliriz. Günde 2 defa masaj yolu ile kullanmanız yeterlidir. Ayrıca düzenli kullanıldığı taktirde göğüslerin sertleşmesinde de etkili olacaktır.

Blue Ocean göğüs kremi fiyatı: 47 TL.

Palmer’s

Göğüsler üzerinde canlandırıcı bir özelliği bulunan Palmer’s, ayrıca göğüslerin sıkılaşmasında da yararlıdır. İçerisinde kakao yağı, shea yağı ve bolca E vitamini bulunuyor.

Palmer’s göğüs bakım kremi fiyatı: 33 TL.

Bionike Defence Body

Sarkmış ve diriliğini kaybetmiş göğüsler için hem toplarlayıcı hemde sıkılaştırıcı özellikte bir göğüs bakım kremi. İçerdiği bitkisel formüller ile göğüse masaj olarak uygulanması oldukça kolay ve rahat olacaktır.

gogus-bakim-krem-cesitleri5 resim

Bionike Defence Body fiyatı: 60 TL.

Shiseido Body Creator Aromatic Bust Firming 

Pürüzsüz ve sıkı bir göğüse kavuşmak için Shiseido kremi kullanabilirsiniz. Kremin yapısında bulunan su zambağı ile yasemin özleri göğüs yüzeyinize rahatlık verir.

gogus-bakim-krem-cesitleri6 resim

Shiseido Body Creator Aromatic Bust Firming fiyatı: 120 TL.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!