Göbek üstü tişört kombinleri

Birçok kadının severek ve rahatlıkla kullanmış oldukları göbek üstü tişört kombinleri oldukça şık ve spor bir görünüm oluşturmaktadır. Birçok kıyafet ile rahatlıkla kombin edilecek olan göbek üstü tişörtler özellikle bahar aylarının gelmesiyle birlikte birçok kadında yavaş yavaş görünmeye başlamıştır. Bahar ve yaz aylarının vazgeçilmez kıyafetlerinden olan göbek üstü tişörtlerde özellikle gri ve beyaz tonları sıklıkla kullanılmaktadır. Oldukça zarif ve şık bir dekolte verecek olan bu tişörtleri birçok şey ile kombin ederek istediğiniz tarzı yakalayabilirisiniz.

1)Yüksel bel pantolonlar ile spor şıklık

puantiyeli Göbek üstü tişört kombinleri

Gün içerisinde en sık tercih ettiğimiz kıyafetlerden olan pantolonların son yıllarda yüksel bel modelleri oldukça trend olmuş bir haldedir. Özellikle göbek üstü tişörtlerin kombin edildiği ve spor şıklık yaratıldığı bu kombinlerde yırtık pantolonlar daha çok tercih edilmektedir. 2015 yılının en trend yüksek bel pantolonları arasında yer alan dizlerdeki tek yırtık modelleri de yine göbek üstü tişörtler ile şık ve tarz bir görünümün adresi olmuştur. Genellikle dar paça tercih edilen yüksek bel pantolonlarda özellikle bilekten pantolon veya havuç model pantolonlar göbek üstü tişörtler ile en şık kombini yaratmaktadır.

2)Yüksek bel şortlar

Havaların ısınmasıyla birlikte birçok kadının üzerinde yavaş yavaş görmeye başladığımız kıyafetlerden olan şortlarda da yine son yıllarda yüksek bel modeller tercih edilmektedir. Özellikle yaz aylarının dayanılmaz sıcaklarında yüksek bel şort ve göbek üstü tişörtler ile yapacağınız kombinler ile hem tarz bir görünüm yakalayacak hem de sıcaklardan kendinizi biraz daha serin tutabileceksiniz. Yırtık kot şortların sıklıkla tercih edildiği bu kombinlerde birçok kadın beyaz yüksek bel şortları da yine göbek üstü tişörtler ile kombin etmeyi oldukça sevmektedir.

3)Yüksek bel kısa ve uzun etekler

Kadınların belki de en sevdiği kıyafetleri arasında yer alan kısa eteklerde de yine tıpkı pantolonlarda olduğu gibi yüksek bel modeller oldukça sık kullanılmaktadır. Yüksek bel eteklerde bilhassa kloş modeller göbek üstü tişörtler ile spor şıklık yaratmak için en doğru kıyafetlerdir. Yine yüksek bel dar etekler de göbek üstü tişörtler ile kombin edildiğinde tarzınızı ve zevkinizi yansıtacaktır. Son yılların en çok tercih edilen eteklerinden olan geniş ve yüksek bel uzun etekler de göbek üstü tişörtler ile kombin edilen oldukça şık kıyafetlerdir. Günlük hayatta dilediğiniz tarzı yaratmanın tam sırası şimdi geldi!

4)Ayakkabı seçimi önemli!

Birçok kadının severek kombin etmiş olduğu göbek üstü tişörtler ile etek ve pantolonların yanı sıra ayakkabılar da oldukça önemli bir noktadır. Genellikle pantolonlarda ve şortlarda daha spor ayakkabı modelleri tercih edilirken, eteklerde dolgu topuklar veya klasik topuklu modelleri daha çok tercih edilmektedir. Yazın en sık kullanmayı tercih ettiğimiz ayakkabılardan olan sandaletler de yine bu kombinlerde rahatlıkla kullanılabilecek ayakkabı modelleridir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!