Göbeği Açık Tişörtler İçin 7 Kombin Önerisi

Sıcak havalar yavaş yavaş yüzünü göstermeye başlayınca, sokakta gördüğümüz kıyafetler de değişmeye başladı. Kalın kumaşlı, kat kat kıyafetler yerini artık şortlara, tişörtlere bırakıyor. İlkbahar- yaz sezonunda trend kıyafetler arasında yer alan göbeği açık tişörtler, hem rahat oluşu hem de modern görüntüsü ile özellikle genç bayanların favori parçaları arasında. Peki, nasıl giyeceğim?” diyorsanız; işte size 7 farklı göbeği açık tişört kombin önerisi…

gobegi-acik-tisort-kombini-

Bu tarz kombinler her yaz karşımıza çıkıyor. Kot şorta bağlanan ekose desenli gömlek ve üzerinde göbeği açıkta bırakan tişört kombini hem havalı hem de sportif görüntüsü ile dikkat çekiyor.

gobegi-acik-tisort-kombini-2

Bu tarz kombinler her yaştan kadına hitap ediyor. Yüksek bel mini kalem etek ve üzerindeki gibi siyah, simli bir tişört ile yapacağınız kombini dilerseniz günlük hayatta, dilerseniz de akşam arkadaşlarınızla dışarı çıkarken kullanabilirsiniz.

gobegi-acik-tisort-kombini-3

Miley Cyrus’un bu sportif kombini size ilham verebilirsiniz. Baştan aşağı beyaz olmak istediğiniz bir günde, siyah kemer ve kırmızı ekose desenli bir gömlek ile kombin etmeyi deneyin.

gobegi-acik-tisort-kombini-4

Ofiste hep aynı tarzda giyinmekten sıkıldınız mı? İşte size farklı bir öneri… Göbeği açık tişört kombinleri arasında yüksek bel, midi boy ekose desenli etek ile yapılan bu kombin de yer alıyor.

gobegi-acik-tisort-kombini-5

Göbeği açık bir tişört giymek istediğinizde, bu tarz asimetrik kesim modelleri de tercih edebilirsiniz. Böylece sade görünüme havalı bir tarz kazandırabilirsiniz.

göbeği açık tişört modelleri, göbeği açık tişört kombinleri, göbeği açık kombin önerileri, göbeği açık tişört 2016, göbeği açıkta bırakan tişört modelleri

göbeği açık tişört modelleri, göbeği açık tişört kombinleri, göbeği açık kombin önerileri, göbeği açık tişört 2016, göbeği açıkta bırakan tişört modelleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*