Gerçek Olan Dizi Aşkları

Beyaz ekranda ya da sinemada izlerken birbirine yakıştırdığımız bazı çiftleri daha sonra magazin programlarında sokakta el ele dolaşırken yakalanmış şekilde gördüğümüzde artık çok da şaşırmıyoruz. Aralarında evlenenler de var. İşte gerçek olan dizi aşkları

Kadir Doğulu- Neslihan Atagül 

gercek-olan-dizi-asklari-

Fatih Harbiye dizisinde birlikte rol alan ikiliyi herkes çok yakıştırmış olacak ki, Atagül hakkında kendisine sorulan sorulara Doğulu “Gerçekten aşık olunacak, sevilecek bir insan” cevabını veriyordu. Yakışıklı oyuncu, Atagül ile birlikte görülünce biz de söylediklerinin sadece lafta kaldığını anlamış olmuştuk. Aradan geçen zamanın ardından ikilinin nişanlandığı haberleri ise pek de şaşırtıcı olmadı.

Sarp Levendoğlu- Birce Akalay

gercek-olan-dizi-asklari-2

Küçük Ağa dizisinde boşanmak üzere olan ama birbirini sevmeye de devam eden karı kocayı canlandıran ikilinin aşkı da gerçek oldu ve ilişkileri nikah masasında son buldu.

Halit Ergenç- Bergüzar Korel 

gercek-olan-dizi-asklari-3

İkili, bundan yaklaşık 10 yıl önce çok popüler olan ve dönemin en çok konuşulan dizilerinden biri olan Binbir Gece setinde tanıştı. O dönem Ergenç evli, Korel de nişanlıydı. Dizide aşk yaşayan bir çifti canlandıran iki ünlü isim daha sonra aşk yaşamaya başladı. Şimdilerde ise Ali ismindeki oğulları ile örnek aile portresi çiziyorlar.

Brad Pitt- Angelina Jolie

gercek-olan-dizi-asklari-4

Böyle bir konu gündeme gelince, bu ünlü çifti es geçmek de imkansız oluyor. 2004 yılında Brad Pitt, Jennifer Aniston ile evliyken Jolie ile Bay ve Bayan Smith filminde birlikte rol aldıktan sonra olanlar oldu. Çekim arasında olanları bilmemize gerek kalmadan, ekran önünden bile aralarında hissedilen elektrik kimseyi yanıltmadı ve çift çıkmaya başladı. O günden bu güne ilişkileri de sürüyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*