Genital Bölge Beyazlatıcı Bitkisel Çözüm

 Genital Bölge Beyazlatıcı Bitkisel Çözüm

Birçok kadında meydana gelen genital bölgede kararma bu bölgede hoş olmayan görüntülerin oluşmasına neden olmaktadır. Bazı kadınlar genital bölge beyazlatıcı çeşitli kozmetik ürünler kullanarak yaşadığı bu sorunun üstesinden gelmeye çalışmakta, ancak kozmetik ürünlerin tamamen bitkisel olmaması zararlı etkiler sunabileceği nedeniyle kadınları düşündürmektedir. Fakat, genital bölge kararmaları sadece kozmetik ürünlerle değil, bazı bitkisel karışımlar sayesinde de çözüme ulaştırılabilmektedir. Genital bölge beyazlatıcı bitkisel çözüm uygulamalarından biri olan Suna Dumankaya tarifini bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Suna Dumankaya genital bölge beyazlatıcı bitkisel çözüm

Suna Dumankaya tarafından geliştirilen genital bölge beyazlatıcı bitkisel çözüm düzenli bir kullanım ile istenen sonuçların ortaya çıkmasını sağlayan bir karışımdır. Her uygulama ile biraz daha rengi açılan genital bölge, belirli sayıda yapılan uygulamaların ardından istenen beyazlığa ulaşmaktadır. Genital bölge beyazlatıcı maskeyi yapmadan önce dikkat edilmesi gereken önemli bir husus kese yapmaktır. Maskenin uygulanacağı bölge keselenmeli ve ölü deriler ciltten atılmalıdır. Kese işlemi gerçekleştirilmeden yapılan maske uygulaması istenen sonuçların ortaya çıkmasını engellemektedir.

Genital bölge beyazlatıcı tarif

genital-bolge-beyazlatici-bitkisel-cozum1 resimGerekli malzemeler;

– 1 çay kaşığı kadar limon suyu

– 1 çay kaşığı kadar vazelin

– 1 çay kaşığı kadar elma suyu

Hazırlanışı ve uygulanışı;

Maske için gerekli olan malzemeler cam bir kase içerisinde karıştırılır. Karışımın hazırlanmasının ardından genital bölgeyi keseleme işlemine geçilir. Kese işlemi ile genital bölge üzerinde yer alan ölü derilerin atılmasının ardından sıra karışımın genital bölgeye sürülmesine gelir. Karışım ilgili bölgeye uygulanmasından sonra kuruması beklenir. Kurumanın gerçekleşmesi ile yıkama işlemi yapılmaz. Bunun yerine karışım olan bölgeye bebek pudrası sürülür. Genital bölge beyazlatıcı bitkisel çözüm uygulaması günlük olarak gerçekleştirilir. Her gün uygulama yapılarak yaklaşık iki hafta içerisinde etkili sonuçlar elde etmek mümkündür. Ancak genital bölgede gözle görülür bir beyazlama sağlamak için düzenli bir uygulama şarttır.

Yapılan Yorumlar
  • figen dedi ki:

    basit bir operasyonla estetik internationalda bülent hoca hallediyor genital güzellleştime operasyonuyla dünyada ödülde almış

Bir Yorum Yapın